Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Carrière oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Carrière: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Eugène Carrière legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Louis Henri Devillez dans son atelier volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 7%-át jelenti. Ezt követi Head of a Woman és Nelly Carrière. A művész összesen 5 800 látogatást generált: 1 800 a művész profiljának és 4 000 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 225%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 4 000 látogatással. A közönség számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Nyugodt (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 100%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 40%-át alkotják a művész katalógjának.
A Eugène Carrière legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Eugène Carrière alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Eugène Carrière oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
700
3 300
Aug 2026
0
400
Sze 2026
1 000
300
Mennyi figyelmet kapnak Eugène Carrière vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Eugène Carrière látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
100,0%
Dramatikus
20,0%
0,0%
Éteri
20,0%
0,0%
Békés, nyugodt
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
40,0%
66,7%
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
0,0%
Nyugodt
20,0%
33,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,0%
51,1%
Lágy árnyékok
22,0%
28,9%
Érezhető fényesség
24,0%
17,8%
Fényerék egyensúlya
2,0%
2,2%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
33,3%
Finom színtónusú
26,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
11,1%
Éles színűség
4,0%
2,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
65,1%
67,5%
Sötét tónusú
20,9%
20,0%
Monokróm
9,3%
10,0%
Semleges tónusok
4,7%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
42,2%
Egyensúlyos
46,0%
42,2%
Élénk
20,0%
15,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
40,0%
Lágy
34,0%
33,3%
Egyensúlyozott
10,0%
13,3%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
11,1%
Kijelentés
4,0%
2,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
6,7%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
12,0%
11,1%
Egységes színpaletta
84,0%
82,2%
Which canvases by Eugène Carrière draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of Pablo Casals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The First Communion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Child at Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Meditation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pianist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Maternity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'enfant à la soupière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of His Daughter, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arsène Carriere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Milyen eszközöket használnak a rajongók Eugène Carrière megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 800
82,8%
telefonok
800
13,8%
tabletek
200
3,4%
Mely nyelveken olvassák Eugène Carrière műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
500
62,5%
Bolgár
100
12,5%
Angol
100
12,5%
Lengyel
100
12,5%
Naponta hány látogatást ér el Eugène Carrière, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Eugène Carrière kapcsán
Mely Eugène Carrière vászonok a legnépszerűbbek?
Louis Henri Devillez dans son atelier az első helyen áll, 300 megtekintéssel (7% a(z) Eugène Carrière összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Eugène Carrière profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Eugène Carrière összesen 5 800 látogatást kapott: 1 800 az művész profilján és 4 000 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Eugène Carrière alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Eugène Carrière alkotásait; a látogatások 83%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Eugène Carrière művei közül?
A(z) Nyugodt (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 100% a látogatások, szemben a katalógus 40% részével.