Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest Hébert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ernest Hébert: kulcsfontosságú személyek
CRESCENZA A LA FENETRE DE LA PRISON az első helyet foglalja el Ernest Hébert művei között: 2 500 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 27%-át teszi ki. Addolorata és LA LAVANDARA OU JEUNE LAVANDIERE SONGEUSE követik. Ernest Hébert összesen 10 300 látogatást kapott: 3 500 az artist oldalon, 6 800 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 140% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Okt 2026 volt (3 600 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (75%), telefonok (23%) és tabletek (2%). Egy preferencia egyértelmű: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 43%-át teszi ki, csupán a katalógus 21%-át elfoglalva.
Ernest Hébert: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Ernest Hébert legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Ernest Hébert érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 400
2 000
Aug 2026
200
1 300
Sze 2026
1 000
500
Okt 2026
800
2 800
Hogyan alakul a Ernest Hébert egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Ernest Hébert látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
35,7%
52,2%
Dramatikus
14,3%
26,1%
Romantikus
14,3%
8,7%
Békés, nyugodt
14,3%
8,7%
Éteri
14,3%
0,0%
Misztikus
7,1%
4,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
21,4%
43,5%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
17,4%
Nosztalgikus
14,3%
8,7%
Nyugodt
14,3%
8,7%
Éteri
14,3%
4,3%
Sötét és komoly
7,1%
8,7%
Nyugodt
7,1%
4,3%
Szellemi
7,1%
4,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
35,9%
Lágy árnyékok
34,0%
43,5%
Érezhető fényesség
30,0%
19,6%
Fényerék egyensúlya
6,0%
1,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
30,4%
Finom színtónusú
36,0%
47,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
21,7%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,6%
87,8%
Semleges tónusok
7,7%
11,0%
Sötét tónusú
5,1%
1,2%
Pasztell színek
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
37,0%
Egyensúlyos
56,0%
58,7%
Élénk
6,0%
4,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
10,9%
Lágy
22,0%
9,8%
Egyensúlyozott
10,0%
8,7%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
26,1%
Kijelentés
34,0%
44,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
14,1%
Lágyan kevert paletta
4,0%
10,9%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
4,3%
Erős színegyüntetés
52,0%
54,4%
Egységes színpaletta
22,0%
16,3%
Hogyan alakulnak Ernest Hébert kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
LA LAVANDARA OU JEUNE LAVAN…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
ROMA SDEGNATA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Peasants at the fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Self-portrait at 17 when he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin of Deliverance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
On Guard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PETITE EVE AU PAVOT
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA SULAMITE, DIT AUSSI LA F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA MALARIA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Oriental dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ernest Hébert műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 700
74,8%
telefonok
2 400
23,3%
tabletek
200
1,9%
Mely nyelvek dominálnak Ernest Hébert olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
700
53,8%
Francia
400
30,8%
Spanyol
100
7,7%
Olasz
100
7,7%
Hogyan alakulnak Ernest Hébert napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
800
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
2 000
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
vas 8 Nov (előrejelzés)
500
hét 9 Nov (előrejelzés)
700
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 700
sze 11 Nov (előrejelzés)
600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
300
szo 14 Nov (előrejelzés)
400
vas 15 Nov (előrejelzés)
600
hét 16 Nov (előrejelzés)
900
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
300
szo 21 Nov (előrejelzés)
500
vas 22 Nov (előrejelzés)
700
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 24 Nov (előrejelzés)
2 400
sze 25 Nov (előrejelzés)
900
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
Ernest Hébert: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Ernest Hébert műve közül?
CRESCENZA A LA FENETRE DE LA PRISON: 2 500 látogatás, vagy 27% a(z) Ernest Hébert megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Ernest Hébert?
10 300 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (3 500) és a vászlakosság (6 800) látogatásai között.
A látogatók Ernest Hébert oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (75%), telefonok (23%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 75% arányban.
A látogatók kedvelik-e Ernest Hébert egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 43%-át teszi ki a 21% katalógusból.