Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eric Ravilious oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eric Ravilious: a látogatások adatai
A(z) Eric Ravilious legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a De-Icing Aircraft, amelyet tizenkét hónap alatt 100 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 50%-át teszi ki. Következők: Dangerous work at low tide. Összesen 600 látogatás: 600 a művész oldalán és 0 a művekhez. A figyelem növekszik, 400%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 500 látogatás. A látogatók Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 100%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 2 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Eric Ravilious
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Eric Ravilious leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Eric Ravilious oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
0
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
500
0
Mikor keresik a(z) Eric Ravilious műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Eric Ravilious rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
100,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Békés, nyugodt
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
100,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Melankolikus
20,0%
0,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
11,1%
0,0%
Érezhető fényesség
11,1%
0,0%
Fényerék egyensúlya
44,4%
50,0%
Fényes
33,3%
50,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
66,7%
100,0%
Finom színtónusú
33,3%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
33,3%
50,0%
Egyensúlyos
66,7%
50,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
50,0%
Lágy
22,2%
0,0%
Egyensúlyozott
11,1%
50,0%
Erőteljes kontrasztú
22,2%
0,0%
Kijelentés
11,1%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
22,2%
50,0%
Egyensúlyozott harmónia
11,1%
50,0%
Erős színegyüntetés
22,2%
0,0%
Egységes színpaletta
44,4%
0,0%
Melyek Eric Ravilious kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Paddle steamer Britannie -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De-Icing Aircraft
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coastal defences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
May, woodcut of the Long Ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Submarines in Dry Dock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bomb Defusing Equipment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger Moth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
RNAS Sick Bay, Dundee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dangerous work at low tide
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket beszélnek Eric Ravilious rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
100,0%
Naponta hány látogatást kap Eric Ravilious, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Eric Ravilious kapcsán kérdeznek
Mely Eric Ravilious műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
De-Icing Aircraft az első helyen, 100 megtekintéssel, a nézetések 50%-át övelem. 2 mű áll felette.
Mennyi a Eric Ravilious közönsége a WahooArt.com platformon?
600 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 0 a művekkel.
Mely művei Eric Ravilious felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.