Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emily Carr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Emily Carr: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Emily Carr legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Brittany, France volt: 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 9%-át jelenti. Ezt követi Young Pines And Sky és Forest, British Columbia. A művész összesen 7 400 látogatást generált: 3 300 a művész profiljának és 4 100 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 500%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 5 800 látogatással. A közönség számítógépek (69%), telefonok (26%) és tabletek (5%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Nyugodt (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 56%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Emily Carr alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
2 500
3 300
Aug 2026
100
100
Sze 2026
700
500
Mennyi figyelmet kapnak Emily Carr vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Emily Carr látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
40,0%
44,4%
Nyugodt
26,7%
44,4%
Dramatikus
13,3%
3,7%
Természetes tónusú
6,7%
3,7%
Nosztalgikus
6,7%
3,7%
Természetközeli
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
55,6%
Belső elmélyülést sugárzó
26,7%
11,1%
Nyugodt
20,0%
11,1%
Melankolikus
6,7%
14,8%
Nosztalgikus
6,7%
3,7%
Drámai
6,7%
0,0%
Szellemi
0,0%
3,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
36,4%
Lágy árnyékok
30,0%
27,3%
Érezhető fényesség
26,0%
22,7%
Fényerék egyensúlya
10,0%
13,6%
Fényes
8,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
27,3%
Finom színtónusú
38,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
31,8%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
6,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
33,3%
55,6%
Semleges tónusok
41,7%
27,8%
Természet
4,2%
16,7%
Sötét tónusú
8,3%
0,0%
Pasztell színek
8,3%
0,0%
Monokróm
4,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
52,0%
34,1%
Egyensúlyos
44,0%
56,8%
Élénk
4,0%
9,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
15,9%
Lágy
20,0%
18,2%
Egyensúlyozott
6,0%
22,7%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
25,0%
Kijelentés
36,0%
18,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
48,0%
31,8%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
11,4%
Erős színegyüntetés
20,0%
29,5%
Egységes színpaletta
8,0%
11,4%
Which canvases by Emily Carr draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Erdélyi táj
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ültetésfa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Kitwangar Szászló
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Trees in France
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reforestation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
British Columbia Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Roots
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Haida Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
House Near Woods
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Cha-atl, Pole with Field
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Emily Carr megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 100
68,9%
telefonok
1 900
25,7%
tabletek
400
5,4%
Mely nyelveken olvassák Emily Carr műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
600
31,6%
Spanyol
600
31,6%
Dán
200
10,5%
Angol
200
10,5%
Olasz
100
5,3%
Japán
100
5,3%
Lengyel
100
5,3%
Naponta hány látogatást ér el Emily Carr, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
GyakranIsmételt kérdések Emily Carr kapcsán
Mely Emily Carr vászonok a legnépszerűbbek?
Brittany, France az első helyen áll, 400 megtekintéssel (9% a(z) Emily Carr összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Emily Carr profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Emily Carr összesen 7 400 látogatást kapott: 3 300 az művész profilján és 4 100 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Emily Carr alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (69%), telefonok (26%) és tabletek (5%) eszközökön tekintik meg Emily Carr alkotásait; a látogatások 69%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Emily Carr művei közül?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 56% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.