Émile BernardNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1868
–
1941
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Émile Bernard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Émile Bernard: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Émile Bernard legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Saint Mary, Mother of God volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 5%-át jelenti. Ezt követi Landscape, Saint Briac és Bathers with Red Cow. A művész összesen 7 600 látogatást generált: 2 000 a művész profiljának és 5 600 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 44%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 6 000 látogatással. A közönség számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Éteri (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 27%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A Émile Bernard legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Émile Bernard alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
5 100
Aug 2026
600
300
Sze 2026
400
100
Mennyi figyelmet kapnak Émile Bernard vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Émile Bernard látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
27,3%
Dramatikus
66,7%
9,1%
Éteri
0,0%
27,3%
Nyugodt
0,0%
18,2%
Elegáns
0,0%
18,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
45,5%
Nyugodt
0,0%
27,3%
Nyugodt
0,0%
18,2%
Melankolikus
33,3%
9,1%
Romantikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
6,2%
Lágy árnyékok
34,0%
24,6%
Érezhető fényesség
32,0%
23,1%
Fényerék egyensúlya
16,0%
27,7%
Fényes
4,0%
18,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
23,1%
Finom színtónusú
28,0%
32,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
44,0%
18,5%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
26,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
52,8%
41,4%
Semleges tónusok
36,1%
34,5%
Sötét tónusú
11,1%
13,8%
Pasztell színek
0,0%
10,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
9,2%
Egyensúlyos
70,0%
60,0%
Élénk
14,0%
30,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
16,9%
Lágy
20,0%
21,5%
Egyensúlyozott
12,0%
13,9%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
15,4%
Kijelentés
26,0%
32,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
16,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
3,1%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
32,0%
29,2%
Egységes színpaletta
20,0%
40,0%
Which canvases by Émile Bernard draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Study for The Buckwheat Har…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait 1918
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Andries Bonger…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breton Women with Parasols
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Egy narancs és almás tányér…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Black Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life, Fruit in a Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bretói parasztok egy templo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Émile Bernard megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
6 500
85,5%
telefonok
1 100
14,5%
Mely nyelveken olvassák Émile Bernard műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
200
66,7%
Bolgár
100
33,3%
Naponta hány látogatást ér el Émile Bernard, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Émile Bernard kapcsán
Mely Émile Bernard vászonok a legnépszerűbbek?
Saint Mary, Mother of God az első helyen áll, 300 megtekintéssel (5% a(z) Émile Bernard összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Émile Bernard profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Émile Bernard összesen 7 600 látogatást kapott: 2 000 az művész profilján és 5 600 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Émile Bernard alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközökön tekintik meg Émile Bernard alkotásait; a látogatások 86%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Émile Bernard művei közül?
A(z) Éteri (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 27% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.