Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Duncan Grant oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A(z) Duncan Grant legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Bea Howe, amelyet tizenkét hónap alatt 300 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 3%-át teszi ki. Következők: Julian Bell Reading és Farm In Sussex. Összesen 9 800 látogatás: 2 600 a művész oldalán és 7 200 a művekhez. A figyelem növekszik, 9%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 7 300 látogatás. A látogatók számítógépek (78%), telefonok (18%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 40%-át, míg a katalógusban ez az arány 16%.
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Duncan Grant leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 200 | 6 100 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sze 2026 | 1 100 | 100 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,0% | 9,5% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 40,0% |
| Érezhető fényesség | 44,0% | 24,2% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 13,7% |
| Fényes | 10,0% | 12,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 14,7% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 30,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,0% | 34,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,5% | 50,7% |
| Semleges tónusok | 37,2% | 22,7% |
| Sötét tónusú | 11,6% | 18,7% |
| Pasztell színek | 2,3% | 8,0% |
| Természet | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,0% | 14,7% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 62,1% |
| Élénk | 24,0% | 23,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,0% | 14,7% |
| Lágy | 28,0% | 32,6% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 12,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 22,1% |
| Kijelentés | 22,0% | 17,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,0% | 18,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 9,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 11,6% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 48,4% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 11,6% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sussex Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mediterranean Scene with Ol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Desmond Maccarthy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Carrots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior At Gordon Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Market Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 600 | 77,6% |
| telefonok | 1 800 | 18,4% |
| tabletek | 400 | 4,1% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 600 | 28,6% |
| Angol | 500 | 23,8% |
| Spanyol | 400 | 19,0% |
| Dán | 200 | 9,5% |
| Olasz | 200 | 9,5% |
| Német | 100 | 4,8% |
| Japán | 100 | 4,8% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 400 |
| hét 5 Okt | 800 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 700 |
| kedd 13 Okt | 500 |
| sze 14 Okt | 300 |
| csüt 15 Okt | 200 |
| pén 16 Okt | 200 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 500 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 600 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 700 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 400 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 300 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 400 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 300 |