Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Honoré Daumier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Honoré Daumier: kulcsfontosságú személyek
Nous voulons Barabbas (Ecce Homo) az első helyet foglalja el Honoré Daumier művei között: 3 200 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 11%-át teszi ki. The Hauler of a Boat és The Uprising (L követik. Honoré Daumier összesen 31 100 látogatást kapott: 4 800 az artist oldalon, 26 300 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 79% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (21 000 látogatás). A közönség nyelvei: Koreai (27%), Olasz (23%) és Dán (7%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (77%), telefonok (23%) és tabletek (0%). Egy preferencia egyértelmű: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 59%-át teszi ki, csupán a katalógus 41%-át elfoglalva.
Honoré Daumier: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Honoré Daumier legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Honoré Daumier érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
900
Júl 2026
1 800
19 200
Aug 2026
1 400
1 900
Sze 2026
1 600
4 300
Hogyan alakul a Honoré Daumier egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Honoré Daumier látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
61,5%
65,1%
Nyugodt
23,1%
12,8%
Elegáns
7,7%
11,4%
Nosztalgikus
7,7%
9,4%
Klasszikus
0,0%
0,7%
Játékos
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
53,8%
38,8%
Sötét és komoly
15,4%
29,2%
Belső elmélyülést sugárzó
15,4%
14,3%
Nyugodt
0,0%
6,1%
Rejtélyes
7,7%
3,4%
Erőteljes presence
0,0%
4,1%
Drámai
7,7%
1,4%
Nosztalgikus
0,0%
1,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
32,0%
Lágy árnyékok
18,0%
29,0%
Érezhető fényesség
12,0%
17,5%
Fényerék egyensúlya
30,0%
14,5%
Fényes
12,0%
7,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
63,0%
Finom színtónusú
28,0%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,0%
6,1%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
2,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
41,5%
59,2%
Semleges tónusok
51,2%
35,2%
Sötét tónusú
2,4%
3,6%
Monokróm
4,9%
0,5%
Pasztell színek
0,0%
1,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,0%
68,3%
Egyensúlyos
30,0%
30,3%
Élénk
6,0%
1,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
6,4%
Lágy
16,0%
15,2%
Egyensúlyozott
6,0%
4,0%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
16,5%
Kijelentés
48,0%
57,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
25,6%
Lágyan kevert paletta
4,0%
12,8%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
10,4%
Erős színegyüntetés
40,0%
37,7%
Egységes színpaletta
24,0%
13,5%
Hogyan alakulnak Honoré Daumier kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Nous voulons Barabbas (Ecce…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
1 200
The Drinkers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ratapoil (rear view)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Third-class Carriage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Intermission at the Comédie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Scene from a Comedy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Comedy scene (scene from Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Count Auguste-Hilarion de K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Republic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Laundress
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Honoré Daumier műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
23 800
76,5%
telefonok
7 200
23,2%
tabletek
100
0,3%
Mely nyelvek dominálnak Honoré Daumier olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
800
26,7%
Olasz
700
23,3%
Dán
200
6,7%
Spanyol
200
6,7%
Grúz
200
6,7%
Litván
200
6,7%
Portugál
200
6,7%
Szerb
200
6,7%
Angol
100
3,3%
Szlovén
100
3,3%
Hogyan alakulnak Honoré Daumier napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
900
csüt 1 Okt
700
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
1 000
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt
700
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
1 800
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
900
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 300
pén 23 Okt (előrejelzés)
600
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
700
sze 4 Nov (előrejelzés)
900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 500
Honoré Daumier: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Honoré Daumier műve közül?
Nous voulons Barabbas (Ecce Homo): 3 200 látogatás, vagy 11% a(z) Honoré Daumier megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Honoré Daumier?
31 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (4 800) és a vászlakosság (26 300) látogatásai között.
A látogatók Honoré Daumier oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (77%), telefonok (23%) és tabletek (0%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 77% arányban.
Honoré Daumier több nyelven olvasható?
Igen: Koreai (27%), Olasz (23%) és Dán (7%). A népszerűst leg Koreai 27% share-val.
A látogatók kedvelik-e Honoré Daumier egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 59%-át teszi ki a 41% katalógusból.