Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cy Twombly oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cy Twombly: kulcsfontosságú személyek
Quattro Stagioni, Autunno az első helyet foglalja el Cy Twombly művei között: 2 000 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 11%-át teszi ki. Dutch Interior és The Rose (IV) követik. Cy Twombly összesen 13 900 látogatást kapott: 3 500 az artist oldalon, 10 400 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 41% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (6 900 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Nosztalgikus (Hangulat) a látogatások 37%-át teszi ki, csupán a katalógus 20%-át elfoglalva.
Cy Twombly: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Cy Twombly legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Cy Twombly érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 800
5 100
Aug 2026
400
4 000
Sze 2026
1 300
1 300
Hogyan alakul a Cy Twombly egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Cy Twombly látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
40,0%
43,9%
Nosztalgikus
20,0%
36,8%
Karakteres
0,0%
14,0%
Minimalista
20,0%
3,5%
Dramatikus
20,0%
1,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
40,0%
48,6%
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
21,4%
Nosztalgikus
20,0%
18,6%
Energikus
0,0%
11,4%
Rejtélyes
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
9,4%
Lágy árnyékok
8,0%
5,0%
Érezhető fényesség
16,0%
17,2%
Fényerék egyensúlya
32,0%
29,4%
Fényes
38,0%
38,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
48,0%
59,4%
Finom színtónusú
24,0%
15,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
10,6%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
11,1%
Éles színűség
6,0%
3,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
46,5%
58,5%
Monokróm
9,3%
21,1%
Sötét tónusú
2,3%
12,3%
Pasztell színek
23,3%
2,9%
Földszínek
11,6%
2,9%
Naplemente
2,3%
2,3%
Hűvös
2,3%
0,0%
Meleg tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
34,4%
Egyensúlyos
36,0%
41,1%
Élénk
24,0%
24,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
50,0%
Lágy
12,0%
10,6%
Egyensúlyozott
8,0%
1,7%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
6,1%
Kijelentés
26,0%
31,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
27,2%
Lágyan kevert paletta
16,0%
13,3%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
3,9%
Erős színegyüntetés
24,0%
40,6%
Egységes színpaletta
18,0%
15,0%
Hogyan alakulnak Cy Twombly kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Four Seasons - Summer -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
The Rose (IV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Nine discourses on Commodus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Watch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Proteus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Rome [Wall]) (196…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odeion (Rome)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cy Twombly műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 800
77,7%
telefonok
2 700
19,4%
tabletek
400
2,9%
Mely nyelvek dominálnak Cy Twombly olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Lengyel
800
29,6%
Portugál
500
18,5%
Olasz
400
14,8%
Német
200
7,4%
Angol
200
7,4%
Francia
200
7,4%
Spanyol
100
3,7%
Horvát
100
3,7%
Magyar
100
3,7%
Orosz
100
3,7%
Hogyan alakulnak Cy Twombly napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
800
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
800
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
Cy Twombly: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Cy Twombly műve közül?
Quattro Stagioni, Autunno: 2 000 látogatás, vagy 11% a(z) Cy Twombly megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Cy Twombly?
13 900 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (3 500) és a vászlakosság (10 400) látogatásai között.
A látogatók Cy Twombly oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 78% arányban.
A látogatók kedvelik-e Cy Twombly egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nosztalgikus (Hangulat): a látogatások 37%-át teszi ki a 20% katalógusból.