Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Clyfford Still oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Clyfford Still: kulcsfontosságú személyek
Untitled az első helyet foglalja el Clyfford Still művei között: 1 300 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 10%-át teszi ki. PH-223 és PH-247 követik. Clyfford Still összesen 11 900 látogatást kapott: 1 800 az artist oldalon, 10 100 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 69% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (8 000 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (95%) és telefonok (5%). Egy preferencia egyértelmű: a Karakteres (Hangulat) a látogatások 39%-át teszi ki, csupán a katalógus 0%-át elfoglalva.
Clyfford Still: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Clyfford Still legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Clyfford Still érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 500
6 500
Aug 2026
100
2 500
Sze 2026
200
600
Hogyan alakul a Clyfford Still egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Clyfford Still látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
55,6%
Karakteres
0,0%
38,9%
Nyugodt
0,0%
5,6%
Misztikus
33,3%
0,0%
Nosztalgikus
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Erőteljes presence
33,3%
36,1%
Energikus
0,0%
36,1%
Drámai
0,0%
8,3%
Rejtélyes
33,3%
2,8%
Feszült hangulatú
0,0%
5,6%
Nyugodt
0,0%
5,6%
Szenvedélyes
0,0%
2,8%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
2,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
37,5%
Lágy árnyékok
22,0%
22,7%
Érezhető fényesség
24,0%
13,3%
Fényerék egyensúlya
16,0%
15,6%
Fényes
18,0%
10,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
19,5%
Finom színtónusú
18,0%
14,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
15,6%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
38,3%
Éles színűség
2,0%
12,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
11,9%
46,3%
Földszínek
35,7%
23,1%
Semleges tónusok
42,9%
19,0%
Monokróm
4,8%
5,8%
Élénk
0,0%
5,0%
Pasztell színek
4,8%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
22,7%
Egyensúlyos
52,0%
53,1%
Élénk
16,0%
24,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
48,4%
Lágy
16,0%
7,8%
Egyensúlyozott
6,0%
2,3%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
11,7%
Kijelentés
34,0%
29,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
10,9%
Lágyan kevert paletta
6,0%
3,9%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
1,6%
Erős színegyüntetés
38,0%
21,1%
Egységes színpaletta
40,0%
62,5%
Hogyan alakulnak Clyfford Still kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
0
PH-923
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
PH-272
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
1950 A No. 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1950-W
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
PH-233 [formerly Self-Portr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
PP-104
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
PH-77
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Clyfford Still műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 300
95,0%
telefonok
600
5,0%
Mely nyelvek dominálnak Clyfford Still olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
50,0%
Arab
100
25,0%
Olasz
100
25,0%
Hogyan alakulnak Clyfford Still napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
1 000
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Clyfford Still: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Clyfford Still műve közül?
Untitled: 1 300 látogatás, vagy 10% a(z) Clyfford Still megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Clyfford Still?
11 900 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 800) és a vászlakosság (10 100) látogatásai között.
A látogatók Clyfford Still oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 95% arányban.
A látogatók kedvelik-e Clyfford Still egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Karakteres (Hangulat): a látogatások 39%-át teszi ki a 0% katalógusból.