Claude MellanNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1598
–
1688
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Mellan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Claude Mellan: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Claude Mellan legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Face of Christ on Saint Veronica volt: 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 50%-át jelenti. Ezt követi Face of Christ (detail) és Portrait of Louis XIV as a Child. A művész összesen 900 látogatást generált: 500 a művész profiljának és 400 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 800 látogatással. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) irányultak: ezek a látogatások 100%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.
A Claude Mellan legnézettebb 3 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 3 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 3 műve Claude Mellan alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Mennyi figyelmet kapnak Claude Mellan vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Claude Mellan látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
50,0%
Elegáns
33,3%
50,0%
Békés, nyugodt
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
50,0%
Szellemi
33,3%
50,0%
Melankolikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
8,3%
0,0%
Érezhető fényesség
33,3%
100,0%
Fényerék egyensúlya
50,0%
0,0%
Fényes
8,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
83,3%
100,0%
Finom színtónusú
8,3%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
8,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
63,6%
50,0%
Monokróm
18,2%
50,0%
Sötét tónusú
9,1%
0,0%
Földszínek
9,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
58,3%
50,0%
Egyensúlyos
33,3%
50,0%
Élénk
8,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
25,0%
Lágy
33,3%
50,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
0,0%
0,0%
Kijelentés
33,3%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
16,7%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
8,3%
0,0%
Egységes színpaletta
75,0%
100,0%
Which canvases by Claude Mellan draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hérodiade portant la tête d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Claude Mellan műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
200
50,0%
Spanyol
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Naponta hány látogatást ér el Claude Mellan, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
GyakranIsmételt kérdések Claude Mellan kapcsán
Mely Claude Mellan vászonok a legnépszerűbbek?
Face of Christ on Saint Veronica az első helyen áll, 200 megtekintéssel (50% a(z) Claude Mellan összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 3 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Claude Mellan profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Claude Mellan összesen 900 látogatást kapott: 500 az művész profilján és 400 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Claude Mellan művei közül?
A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) preferenciákkal rendelkezők: 100% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.