Chu Teh-Chun Nézetéségi és népszerűségi statisztikák

1920 – 2014

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Chu Teh-Chun oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Chu Teh-Chun: a közönség röviden

Az elmúlt tizenkét hónapban Chu Teh-Chun legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Plus loin volt: 700 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 39%-át jelenti. Ezt követi Les brumes du passÉ és Résonance des Lumières A. A művész összesen 1 700 látogatást generált: 700 a művész profiljának és 1 000 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 700 látogatással. A látogatók Sötét tónusú (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 67%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 35%-át alkotják a művész katalógjának.

A Chu Teh-Chun legnézettebb 8 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 8 vásárlása) vásárlása

A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 8 műve Chu Teh-Chun alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.

  1. Plus loin 1 Plus loin 700 látogatás · 38,9%
  2. Les brumes du passÉ 2 Les brumes du passÉ 500 látogatás · 27,8%
  3. Résonance des Lumières A 3 Résonance des Lumières A 100 látogatás · 5,6%
  4. Les Premiers Rayons 4 Les Premiers Rayons 100 látogatás · 5,6%
  5. Rouge flottant 5 Rouge flottant 100 látogatás · 5,6%
  6. ComplexitÉ hivernale 6 ComplexitÉ hivernale 100 látogatás · 5,6%
  7. Composition (triptych) 7 Composition (triptych) 100 látogatás · 5,6%
  8. Printemps Hivernal 8 Printemps Hivernal 100 látogatás · 5,6%

Hányan látogatják havonta Chu Teh-Chun oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Összes adat megtekintése
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20267001 000
Aug 202600
Sze 202600

Mennyi figyelmet kapnak Chu Teh-Chun vászonművei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Which canvases by Chu Teh-Chun draw the most visits, month by month?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Összes adat megtekintése
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Untitled000000000000
Plus loin00000000040000
Fond lumineux A000000000000
Optimisme000000000000
Rouge flottant00000000010000
Composition No. 170000000000000
L'ineffable No.2000000000000
Composition No. 297000000000000
Une obscure clartÉ 2000000000000
Résonance des Lumières A00000000010000

Mely nyelveken olvassák Chu Teh-Chun műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Összes adat megtekintése
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol10050,0%
Francia10050,0%

Naponta hány látogatást ér el Chu Teh-Chun, és mi várható a közeljövőben?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Összes adat megtekintése
NapLátogatások
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze100
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt100
vas 4 Okt0
hét 5 Okt100
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt300
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)200
szo 17 Okt (előrejelzés)100
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)100
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)100
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)100
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)100
sze 4 Nov (előrejelzés)0

GyakranIsmételt kérdések Chu Teh-Chun kapcsán

Mely Chu Teh-Chun vászonok a legnépszerűbbek?

Plus loin az első helyen áll, 700 megtekintéssel (39% a(z) Chu Teh-Chun összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Chu Teh-Chun profiljára a WahooArt.com oldalán?

Az elmúlt tizenkét hónapban Chu Teh-Chun összesen 1 700 látogatást kapott: 700 az művész profilján és 1 000 az egyes vásznalakon.

Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Chu Teh-Chun művei közül?

A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 67% a látogatások, szemben a katalógus 35% részével.