Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Chaim Soutine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Chaim Soutine: a látogatások adatai
A(z) Chaim Soutine legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Lógó Héja, amelyet tizenkét hónap alatt 800 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 9%-át teszi ki. Következők: The old mill és Return from School After the Storm. Összesen 13 300 látogatás: 6 700 a művész oldalán és 6 600 a művekhez. A figyelem növekszik, 271%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 6 200 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Angol (14%), Spanyol (14%) és Koreai (11%) A látogatók főbb országai: Olaszország (39%), Dél-Korea (11%) és Spanyolország (7%) A látogatók számítógépek (71%), telefonok (17%) és tabletek (13%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 44%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Chaim Soutine
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Chaim Soutine leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Chaim Soutine oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 500
4 700
Aug 2026
0
200
Sze 2026
1 100
300
Okt 2026
4 000
1 200
Mikor keresik a(z) Chaim Soutine műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Chaim Soutine rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
73,8%
Nosztalgikus
6,2%
14,3%
Természetes tónusú
6,2%
7,1%
Békés, nyugodt
6,2%
4,8%
Nyugodt
6,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
43,8%
33,3%
Feszült hangulatú
12,5%
21,4%
Drámai
6,2%
19,1%
Nyugodt
6,2%
14,3%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
7,1%
Szenvedélyes
18,8%
2,4%
Sötét és komoly
0,0%
2,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
37,5%
Lágy árnyékok
46,0%
40,9%
Érezhető fényesség
24,0%
19,3%
Fényerék egyensúlya
2,0%
2,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
11,4%
Finom színtónusú
28,0%
12,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
44,3%
Egyértelmű színprészenység
32,0%
22,7%
Éles színűség
4,0%
9,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
56,2%
58,7%
Földszínek
40,6%
34,8%
Semleges tónusok
3,1%
6,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
15,9%
Egyensúlyos
40,0%
50,0%
Élénk
36,0%
34,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
5,7%
Lágy
30,0%
34,1%
Egyensúlyozott
10,0%
14,8%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
26,1%
Kijelentés
26,0%
19,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
26,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
23,9%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
9,1%
Erős színegyüntetés
38,0%
33,0%
Egységes színpaletta
8,0%
8,0%
Melyek Chaim Soutine kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Chicken Hanging in Front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lógó Héja
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Suburban Landscape with Red…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl in Red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (1411)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beef and calf's head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Gipsy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return from School After th…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
200
0
Ceret Lanscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Chaim Soutine közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 400
70,7%
telefonok
2 200
16,5%
tabletek
1 700
12,8%
Milyen nyelveket beszélnek Chaim Soutine rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
600
13,6%
Spanyol
600
13,6%
Koreai
500
11,4%
Orosz
500
11,4%
Francia
300
6,8%
Portugál
300
6,8%
Magyar
200
4,5%
Olasz
200
4,5%
Lengyel
200
4,5%
Svéd
200
4,5%
Naponta hány látogatást kap Chaim Soutine, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
500
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
500
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
500
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
800
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
900
szo 21 Nov (előrejelzés)
300
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
600
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
1 000
szo 28 Nov (előrejelzés)
300
Amit a látogatók Chaim Soutine kapcsán kérdeznek
Mely Chaim Soutine műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Lógó Héja az első helyen, 800 megtekintéssel, a nézetések 9%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Chaim Soutine közönsége a WahooArt.com platformon?
13 300 látogatás tizenkét hónapban: 6 700 a művész oldalán, 6 600 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Chaim Soutine rajongói?
számítógépek (71%), telefonok (17%) és tabletek (13%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 71%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Chaim Soutine rajongói?
Angol (14%), Spanyol (14%) és Koreai (11%); a(z) Angol nyelv a látogatók 14%-át teszi ki.
Mely művei Chaim Soutine felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 44% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.