Cecília BeauxNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1855
–
1942
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cecília Beaux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cecília Beaux: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Cecília Beaux legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Sita and Sarita volt: 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 18%-át jelenti. Ezt követi GIRL WITH LYRE (PORTRAIT OF DOROTHEA GILDER) és Mother and Son. A művész összesen 3 700 látogatást generált: 1 200 a művész profiljának és 2 500 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 3 100 látogatással. A közönség számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Romantikus (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 71%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 29%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Cecília Beaux alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 000
2 100
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
200
Mennyi figyelmet kapnak Cecília Beaux vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Cecília Beaux látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
42,9%
85,7%
Nosztalgikus
14,3%
14,3%
Nyugodt
14,3%
0,0%
Klasszikus
14,3%
0,0%
Romantikus
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
28,6%
71,4%
Nyugodt
28,6%
14,3%
Megnyugtató, melengető
14,3%
14,3%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
0,0%
Nyugodt
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
32,0%
25,0%
Lágy árnyékok
28,0%
28,6%
Érezhető fényesség
22,0%
39,3%
Fényerék egyensúlya
12,0%
7,1%
Fényes
6,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
56,0%
60,7%
Finom színtónusú
26,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
10,7%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
3,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
66,7%
66,7%
Semleges tónusok
15,4%
29,2%
Sötét tónusú
7,7%
4,2%
Monokróm
5,1%
0,0%
Pasztell színek
5,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
70,0%
53,6%
Egyensúlyos
22,0%
35,7%
Élénk
8,0%
10,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
3,6%
Lágy
16,0%
17,9%
Egyensúlyozott
12,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
0,0%
Kijelentés
44,0%
64,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
7,1%
Lágyan kevert paletta
10,0%
3,6%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
38,0%
67,9%
Egységes színpaletta
26,0%
7,1%
Which canvases by Cecília Beaux draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Sita and Sarita
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mr. and Mrs. Anson Phelps S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ernesta (Child with Nurse)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helena de Kay Gilder
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alexander Harrison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szélhámos bizalmak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ernesta Beaux Drinker; the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cecil Kent Drinker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ernesta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Cecília Beaux megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 300
89,2%
telefonok
400
10,8%
Mely nyelveken olvassák Cecília Beaux műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást ér el Cecília Beaux, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Cecília Beaux kapcsán
Mely Cecília Beaux vászonok a legnépszerűbbek?
Sita and Sarita az első helyen áll, 500 megtekintéssel (18% a(z) Cecília Beaux összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Cecília Beaux profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Cecília Beaux összesen 3 700 látogatást kapott: 1 200 az művész profilján és 2 500 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Cecília Beaux alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön tekintik meg Cecília Beaux alkotásait; a látogatások 89%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Cecília Beaux művei közül?
A(z) Romantikus (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 71% a látogatások, szemben a katalógus 29% részével.