Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Caspar Netscher oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Caspar Netscher: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Caspar Netscher legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a A musical party volt: 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 16%-át jelenti. Ezt követi Portrait of Mary Stuart II és Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. A művész összesen 3 100 látogatást generált: 1 100 a művész profiljának és 2 000 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 200%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 900 látogatással. A közönség számítógépek (90%) és telefonok (10%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 22%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Caspar Netscher alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
1 200
Aug 2026
0
200
Sze 2026
0
200
Okt 2026
300
300
Mennyi figyelmet kapnak Caspar Netscher vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Caspar Netscher látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
43,8%
27,8%
Luksusú
37,5%
22,2%
Klasszikus
8,3%
22,2%
Elegáns
2,1%
22,2%
Romantikus
8,3%
5,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
25,0%
16,7%
Sötét és komoly
14,6%
33,3%
Nyugodt
18,8%
5,6%
Romantikus
18,8%
5,6%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
11,1%
Melankolikus
0,0%
22,2%
Erőteljes presence
4,2%
5,6%
Rejtélyes
4,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
82,0%
100,0%
Lágy árnyékok
14,0%
0,0%
Érezhető fényesség
4,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
52,0%
Finom színtónusú
28,0%
40,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
8,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,6%
100,0%
Semleges tónusok
5,7%
0,0%
Sötét tónusú
2,9%
0,0%
Monokróm
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
82,0%
96,0%
Egyensúlyos
18,0%
4,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,0%
32,0%
Lágy
24,0%
32,0%
Egyensúlyozott
14,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
24,0%
Kijelentés
18,0%
12,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
10,0%
20,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
12,0%
Erős színegyüntetés
60,0%
52,0%
Egységes színpaletta
14,0%
16,0%
Mely Caspar Netscher vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Caspar Netscher megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 800
90,3%
telefonok
300
9,7%
Mely nyelveken olvassák Caspar Netscher műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
50,0%
Olasz
100
50,0%
Naponta hány látogatást ér el Caspar Netscher, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
szo 28 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Caspar Netscher kapcsán
Mely Caspar Netscher vászonok a legnépszerűbbek?
A musical party az első helyen áll, 400 megtekintéssel (16% a(z) Caspar Netscher összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Caspar Netscher profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Caspar Netscher összesen 3 100 látogatást kapott: 1 100 az művész profilján és 2 000 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Caspar Netscher alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (90%) és telefonok (10%) eszközökön tekintik meg Caspar Netscher alkotásait; a látogatások 90%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Caspar Netscher művei közül?
A(z) Melankolikus (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 22% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.