Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carlos Almaraz oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Carlos Almaraz: kulcsfontosságú személyek
Night Magic (Blue Jester) az első helyet foglalja el Carlos Almaraz művei között: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 27%-át teszi ki. Greed és Untitled (Echo Park at Night) követik. Carlos Almaraz összesen 1 400 látogatást kapott: 400 az artist oldalon, 1 000 pedig a vásznalaknál. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (1 100 látogatás). Egy preferencia egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 93%-át teszi ki, csupán a katalógus 60%-át elfoglalva.
Carlos Almaraz: a(z) 6 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Carlos Almaraz legnézettebb 6 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Carlos Almaraz érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
200
900
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
100
Hogyan alakul a Carlos Almaraz egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Carlos Almaraz látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
55,6%
Misztikus
16,7%
44,4%
Karakteres
33,3%
0,0%
Nosztalgikus
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
33,3%
55,6%
Feszült hangulatú
16,7%
44,4%
Drámai
16,7%
0,0%
Energikus
16,7%
0,0%
Melankolikus
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
13,3%
26,7%
Lágy árnyékok
33,3%
6,7%
Érezhető fényesség
53,3%
66,7%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
33,3%
Finom színtónusú
26,7%
13,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,7%
53,3%
Egyértelmű színprészenység
6,7%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,7%
40,0%
Egyensúlyos
60,0%
60,0%
Élénk
13,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
6,7%
0,0%
Egyensúlyozott
20,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
13,3%
6,7%
Kijelentés
60,0%
93,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
73,3%
73,3%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
6,7%
26,7%
Erős színegyüntetés
20,0%
0,0%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Carlos Almaraz kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Night Magic (Blue Jester)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Greed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lobo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Wanderer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
California Theatre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dancing Figures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Echo Park at Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
City Street Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled (Rider and two fig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Echo Park at Nigh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mely nyelvek dominálnak Carlos Almaraz olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
50,0%
Spanyol
100
50,0%
Hogyan alakulnak Carlos Almaraz napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
600
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
Carlos Almaraz: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Carlos Almaraz műve közül?
Night Magic (Blue Jester): 400 látogatás, vagy 27% a(z) Carlos Almaraz megtekintéseinek share. A fenti lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Carlos Almaraz?
1 400 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (400) és a vászlakosság (1 000) látogatásai között.
A látogatók kedvelik-e Carlos Almaraz egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 93%-át teszi ki a 60% katalógusból.