Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Canaletto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Canaletto: a látogatások adatai
A(z) Canaletto legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a A nagy-csatorna és a Saluti temploma, amelyet tizenkét hónap alatt 4 000 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 9%-át teszi ki. Következők: Grand Canal: Looking South-West és Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta. Összesen 46 700 látogatás: 6 700 a művész oldalán és 40 000 a művekhez. A figyelem 25%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 27 600 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Angol (32%), Spanyol (16%) és Német (9%) A látogatók számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nosztalgikus (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 13%-át, míg a katalógusban ez az arány 0%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Canaletto
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Canaletto leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
1 300
26 300
Aug 2026
1 300
9 100
Sze 2026
3 900
3 900
Mikor keresik a(z) Canaletto műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Canaletto rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
33,3%
28,8%
Békés, nyugodt
33,3%
18,7%
Nyugodt
20,8%
19,3%
Klasszikus
12,5%
16,6%
Nosztalgikus
0,0%
13,4%
Játékos
0,0%
2,4%
Romantikus
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
41,7%
27,3%
Belső elmélyülést sugárzó
29,2%
22,0%
Nyugodt
16,7%
19,9%
Nosztalgikus
4,2%
15,7%
Energikus
0,0%
7,1%
Örömteli
8,3%
2,7%
Játékos
0,0%
2,4%
Melankolikus
0,0%
1,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,9%
Lágy árnyékok
12,0%
8,2%
Érezhető fényesség
42,0%
38,2%
Fényerék egyensúlya
40,0%
48,0%
Fényes
6,0%
4,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
32,5%
Finom színtónusú
46,0%
49,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
15,8%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
2,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
70,0%
71,3%
Földszínek
25,0%
24,2%
Sötét tónusú
0,0%
2,4%
Pasztell színek
2,5%
1,6%
Természet
2,5%
0,3%
Monokróm
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
26,5%
Egyensúlyos
60,0%
65,7%
Élénk
14,0%
7,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
2,8%
Lágy
6,0%
4,1%
Egyensúlyozott
0,0%
3,9%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
19,2%
Kijelentés
68,0%
70,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
27,5%
Lágyan kevert paletta
18,0%
24,9%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
14,4%
Erős színegyüntetés
18,0%
22,7%
Egységes színpaletta
18,0%
10,5%
Melyek Canaletto kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A nagy-csatorna és a Saluti…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
Grand Canal: Looking South-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
View of San Giovanni dei Ba…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Vigilia di San Pietro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Épület és Dózsa Pál Pogánya…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Return of the Bucentoro to…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Rome: Ruins of the Forum, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Piazza San Marco: Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco, Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Hogyan oszlónak a Canaletto közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
40 500
86,7%
telefonok
5 500
11,8%
tabletek
700
1,5%
Milyen nyelveket beszélnek Canaletto rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 400
31,8%
Spanyol
700
15,9%
Német
400
9,1%
Orosz
300
6,8%
Szlovák
300
6,8%
Török
300
6,8%
Arab
200
4,5%
Olasz
200
4,5%
Bolgár
100
2,3%
Francia
100
2,3%
Naponta hány látogatást kap Canaletto, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
700
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
500
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
500
vas 11 Okt
900
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
600
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
800
hét 26 Okt (előrejelzés)
600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
500
sze 4 Nov (előrejelzés)
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
Amit a látogatók Canaletto kapcsán kérdeznek
Mely Canaletto műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
A nagy-csatorna és a Saluti temploma az első helyen, 4 000 megtekintéssel, a nézetések 9%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Canaletto közönsége a WahooArt.com platformon?
46 700 látogatás tizenkét hónapban: 6 700 a művész oldalán, 40 000 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Canaletto rajongói?
számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 87%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Canaletto rajongói?
Angol (32%), Spanyol (16%) és Német (9%); a(z) Angol nyelv a látogatók 32%-át teszi ki.
Mely művei Canaletto felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Nosztalgikus (Hangulat) leírású művek 13% látogatást generálnak a katalógus 0% részére.