Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Camille Pissarro oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Camille Pissarro: kulcsfontosságú személyek
A Montmartre-i Boulevard éjszakai tájra az első helyet foglalja el Camille Pissarro művei között: 4 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 2%-át teszi ki. Őszi Ligetek és Vörös tetőek, falu sarca, téli időjárás követik. Camille Pissarro összesen 267 700 látogatást kapott: 17 900 az artist oldalon, 249 800 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 60% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (214 500 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (16%), Francia (14%) és Spanyol (12%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%). Egy preferencia egyértelmű: a Békés, nyugodt (Hangulat) a látogatások 78%-át teszi ki, csupán a katalógus 50%-át elfoglalva.
Camille Pissarro: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Camille Pissarro legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Camille Pissarro érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
12 300
Júl 2026
6 000
208 500
Aug 2026
1 800
13 800
Sze 2026
9 800
15 200
Hogyan alakul a Camille Pissarro egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Camille Pissarro látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
78,4%
Nyugodt
22,2%
9,8%
Nosztalgikus
16,7%
6,5%
Természetes tónusú
8,3%
2,2%
Elegáns
0,0%
1,5%
Romantikus
0,0%
0,6%
Klasszikus
0,0%
0,5%
Éteri
2,8%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
36,1%
36,4%
Nyugodt
16,7%
34,9%
Belső elmélyülést sugárzó
30,6%
21,7%
Nosztalgikus
11,1%
3,7%
Melankolikus
5,6%
2,0%
Romantikus
0,0%
0,5%
Örömteli
0,0%
0,3%
Energikus
0,0%
0,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
9,5%
Lágy árnyékok
20,0%
24,9%
Érezhető fényesség
50,0%
42,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
19,4%
Fényes
8,0%
4,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
13,3%
Finom színtónusú
36,0%
31,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
40,7%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
14,7%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
42,1%
47,2%
Semleges tónusok
34,2%
31,5%
Sötét tónusú
13,2%
17,1%
Természet
2,6%
1,7%
Monokróm
2,6%
1,3%
Pasztell színek
5,3%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
13,8%
Egyensúlyos
66,0%
64,2%
Élénk
16,0%
22,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
6,8%
Lágy
22,0%
22,2%
Egyensúlyozott
14,0%
16,2%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
27,7%
Kijelentés
28,0%
27,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
9,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
9,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
18,8%
Erős színegyüntetés
46,0%
46,1%
Egységes színpaletta
18,0%
15,6%
Hogyan alakulnak Camille Pissarro kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Montmartre-i Boulevard éj…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
900
2 000
Őszi Ligetek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 200
700
Vörös tetőek, falu sarca, t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
600
Szőlőfüvés Éragny-szur-Éptől
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
A Monsieur Musy Háza, Marly…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
0
Naplementő, Rouen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
100
Mardi Gras a bulévárokon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
The Cote des Boeurs at l'He…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
The Garden of the Tuileries…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
Camille Pissarro műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
245 400
91,7%
telefonok
19 000
7,1%
tabletek
3 300
1,2%
Mely nyelvek dominálnak Camille Pissarro olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 000
15,6%
Francia
1 800
14,1%
Spanyol
1 600
12,5%
Portugál
1 200
9,4%
Orosz
1 200
9,4%
Japán
900
7,0%
Koreai
900
7,0%
Holland
700
5,5%
Cseh
500
3,9%
Olasz
500
3,9%
Hogyan alakulnak Camille Pissarro napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
1 000
pén 25 Sze
1 200
szo 26 Sze
1 000
vas 27 Sze
1 800
hét 28 Sze
2 400
kedd 29 Sze
1 700
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 500
szo 3 Okt
900
vas 4 Okt
900
hét 5 Okt
2 200
kedd 6 Okt
3 000
sze 7 Okt
2 300
csüt 8 Okt
2 100
pén 9 Okt
3 000
szo 10 Okt
1 400
vas 11 Okt
1 600
hét 12 Okt
1 300
kedd 13 Okt
2 500
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 16 Okt (előrejelzés)
2 600
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 300
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 800
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
3 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 500
pén 30 Okt (előrejelzés)
3 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 800
Camille Pissarro: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Camille Pissarro műve közül?
A Montmartre-i Boulevard éjszakai tájra: 4 700 látogatás, vagy 2% a(z) Camille Pissarro megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Camille Pissarro?
267 700 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (17 900) és a vászlakosság (249 800) látogatásai között.
A látogatók Camille Pissarro oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 92% arányban.
Camille Pissarro több nyelven olvasható?
Igen: Angol (16%), Francia (14%) és Spanyol (12%). A népszerűst leg Angol 16% share-val.
A látogatók kedvelik-e Camille Pissarro egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 78%-át teszi ki a 50% katalógusból.