Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benvenuto Cellini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Benvenuto Cellini: kulcsfontosságú személyek
Sóttartó az első helyet foglalja el Benvenuto Cellini művei között: 1 600 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 24%-át teszi ki. Perseus (detail) és Salt Cellar (detail) követik. Benvenuto Cellini összesen 12 500 látogatást kapott: 7 100 az artist oldalon, 5 400 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 220% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (6 100 látogatás). A közönség nyelvei: Olasz (31%), Angol (19%) és Spanyol (18%). A közönség származási orszámai: Olaszország (38%), Peru (9%) és Argentína (6%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (58%), telefonok (39%) és tabletek (2%). Egy preferencia egyértelmű: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a látogatások 31%-át teszi ki, csupán a katalógus 4%-át elfoglalva.
Benvenuto Cellini: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Benvenuto Cellini legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Benvenuto Cellini érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 600
4 500
Aug 2026
1 000
500
Sze 2026
4 500
300
Hogyan alakul a Benvenuto Cellini egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Benvenuto Cellini látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
52,2%
64,6%
Dramatikus
23,9%
18,5%
Nyugodt
6,5%
9,2%
Romantikus
6,5%
4,6%
Békés, nyugodt
4,3%
1,5%
Klasszikus
2,2%
0,0%
Éteri
2,2%
0,0%
Luksusú
2,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
13,0%
33,9%
Belső elmélyülést sugárzó
26,1%
23,1%
Rejtélyes
17,4%
15,4%
Nyugodt
10,9%
4,6%
Erőteljes presence
8,7%
6,2%
Melankolikus
4,3%
6,2%
Nosztalgikus
6,5%
3,1%
Nyugodt
2,2%
6,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
11,9%
Lágy árnyékok
16,0%
17,9%
Érezhető fényesség
24,0%
37,3%
Fényerék egyensúlya
30,0%
28,4%
Fényes
14,0%
4,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
68,0%
44,8%
Finom színtónusú
12,0%
17,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
34,3%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
3,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
53,7%
35,7%
Földszínek
29,3%
30,4%
Sötét tónusú
7,3%
28,6%
Pasztell színek
9,8%
5,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
41,8%
Egyensúlyos
26,0%
29,8%
Élénk
14,0%
28,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
3,0%
Lágy
26,0%
13,4%
Egyensúlyozott
4,0%
31,3%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
7,5%
Kijelentés
52,0%
44,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
10,4%
Lágyan kevert paletta
14,0%
10,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
10,4%
Erős színegyüntetés
50,0%
34,3%
Egységes színpaletta
18,0%
34,3%
Hogyan alakulnak Benvenuto Cellini kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sóttartó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Morion for Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar (8)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail) (16)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph of Fontainebleau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifix (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Benvenuto Cellini műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 300
58,4%
telefonok
4 900
39,2%
tabletek
300
2,4%
Mely nyelvek dominálnak Benvenuto Cellini olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
2 800
31,1%
Angol
1 700
18,9%
Spanyol
1 600
17,8%
Orosz
900
10,0%
Cseh
200
2,2%
Japán
200
2,2%
Grúz
200
2,2%
Litván
200
2,2%
Török
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Hogyan alakulnak Benvenuto Cellini napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
800
hét 5 Okt
600
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
Benvenuto Cellini: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Benvenuto Cellini műve közül?
Sóttartó: 1 600 látogatás, vagy 24% a(z) Benvenuto Cellini megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Benvenuto Cellini?
12 500 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (7 100) és a vászlakosság (5 400) látogatásai között.
A látogatók Benvenuto Cellini oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (58%), telefonok (39%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 58% arányban.
Benvenuto Cellini több nyelven olvasható?
Igen: Olasz (31%), Angol (19%) és Spanyol (18%). A népszerűst leg Olasz 31% share-val.
A látogatók kedvelik-e Benvenuto Cellini egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 31%-át teszi ki a 4% katalógusból.