Ben Nicholson Népszerűség és látogatói statisztikák

1894 – 1982

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ben Nicholson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Ben Nicholson: kulcsfontosságú személyek

1946 (still life) az első helyet foglalja el Ben Nicholson művei között: 800 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 8%-át teszi ki. 1969 (Holkham Sands No. 1) és 1934 (relief) követik. Ben Nicholson összesen 9 500 látogatást kapott: 1 500 az artist oldalon, 8 000 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 133% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (7 900 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Békés, nyugodt (Hangulat) a látogatások 31%-át teszi ki, csupán a katalógus 19%-át elfoglalva.

Ben Nicholson: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon

Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Ben Nicholson legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. 1946 (still life) 1 1946 (still life), 1946 800 látogatás · 8,2%
  2. 1969 (Holkham Sands No. 1) 2 1969 (Holkham Sands No. 1), 1969 700 látogatás · 7,2%
  3. 1934 (relief) 3 1934 (relief), 1934 400 látogatás · 4,1%
  4. c.1946–1947 (3 circles) 4 c.1946–1947 (3 circles), 1947 300 látogatás · 3,1%
  5. 1940 (Cornish Landscape) 5 1940 (Cornish Landscape), 1940 300 látogatás · 3,1%
  6. 1932 (painting) 6 1932 (painting), 1932 300 látogatás · 3,1%
  7. 1924 (first abstract painting, Chelsea) 7 1924 (first abstract painting, Chelsea) 300 látogatás · 3,1%
  8. 1925 (Tájkép) 8 1925 (Tájkép), 1925 300 látogatás · 3,1%
  9. 1927 (Winifred and Jake) 9 1927 (Winifred and Jake), 1928 200 látogatás · 2,1%
  10. 1932–40 (still life) 10 1932–40 (still life), 1940 200 látogatás · 2,1%

Hogyan alakul Ben Nicholson érdekszerte a hónapok folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a zugó számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026200400
Júl 20261 1006 800
Aug 2026100200
Sze 2026100600

Hogyan alakul a Ben Nicholson egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Ben Nicholson kedvenc vászonművei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a zugó számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
1946 (ceruleális absztraktá…000000000000
date unknown (king III)00000000010000
Exhibition Sign000000000000
May 1927 (still life with k…000000000000
Still Life (Curved Oval)000000000000
1930 (Christmas night)00000000010000
1927 (Winifred and Jake)00000000010000
1932–33 (musical instrument…00000000010000
1938000000000000
November 3 1950 (still life…000000000000

Ben Nicholson műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg a zugó számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek8 10085,3%
telefonok1 10011,6%
tabletek3003,2%

Mely nyelvek dominálnak Ben Nicholson olvasói körében?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg a zugó számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol100100,0%

Hogyan alakulnak Ben Nicholson napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a zugó számokat
NapLátogatások
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze100
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt300
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt200
vas 11 Okt0
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt100
csüt 15 Okt200
pén 16 Okt0
szo 17 Okt (előrejelzés)100
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)300
csüt 22 Okt (előrejelzés)100
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)200
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)200
kedd 27 Okt (előrejelzés)200
sze 28 Okt (előrejelzés)300
csüt 29 Okt (előrejelzés)200
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)200
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)200
kedd 3 Nov (előrejelzés)200
sze 4 Nov (előrejelzés)300
csüt 5 Nov (előrejelzés)200
pén 6 Nov (előrejelzés)0

Ben Nicholson: az Ön kérdései

Mi a legnéztesebb vászon Ben Nicholson műve közül?

1946 (still life): 800 látogatás, vagy 8% a(z) Ben Nicholson megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Ben Nicholson?

9 500 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 500) és a vászlakosság (8 000) látogatásai között.

A látogatók Ben Nicholson oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?

A látogatások számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 85% arányban.

A látogatók kedvelik-e Ben Nicholson egy bizonyos típusú vásznát?

Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 31%-át teszi ki a 19% katalógusból.