Bartolomé Esteban Murillo Nézetéségi és népszerűségi statisztikák

1617 – 1682

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bartolomé Esteban Murillo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Bartolomé Esteban Murillo: a közönség röviden

Az elmúlt tizenkét hónapban Bartolomé Esteban Murillo legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Immaculate Conception of Soult volt: 1 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 5%-át jelenti. Ezt követi the immaculate conception és The Assumption of the Virgin. A művész összesen 34 100 látogatást generált: 3 600 a művész profiljának és 30 500 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 2%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 22 800 látogatással. A látogatók Francia (39%), Spanyol (29%) és Angol (6%) nyelven olvassák a weboldalt. A közönség számítógépek (78%), telefonok (21%) és tabletek (1%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Szellemi (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 64%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.

A Bartolomé Esteban Murillo legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása

A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Bartolomé Esteban Murillo alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.

  1. Immaculate Conception of Soult 1 Immaculate Conception of Soult, 1678 1 800 látogatás · 5,3%
  2. the immaculate conception 2 the immaculate conception 1 800 látogatás · 5,3%
  3. The Assumption of the Virgin 3 The Assumption of the Virgin, 1670 1 100 látogatás · 3,2%
  4. A tébolylett fiú visszatérése 4 A tébolylett fiú visszatérése, 1670 700 látogatás · 2,1%
  5. Four Figures on a Step 5 Four Figures on a Step, 1655 600 látogatás · 1,8%
  6. The Virgin and Child with St. Rosalina 6 The Virgin and Child with St. Rosalina, 1670 600 látogatás · 1,8%
  7. Baptism of Christ 7 Baptism of Christ, 1665 600 látogatás · 1,8%
  8. Mary and Child with Angels Playing Music 8 Mary and Child with Angels Playing Music, 1675 600 látogatás · 1,8%
  9. St. Augustine with the Virgin and Child 9 St. Augustine with the Virgin and Child 600 látogatás · 1,8%
  10. Two Women at a Window 10 Two Women at a Window, 1660 500 látogatás · 1,5%

Hányan látogatják havonta Bartolomé Esteban Murillo oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Összes adat megtekintése
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026100700
Júl 20261 10021 700
Aug 20261005 100
Sze 20262 3003 000

Mennyi figyelmet kapnak Bartolomé Esteban Murillo vászonművei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Which canvases by Bartolomé Esteban Murillo draw the most visits, month by month?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Összes adat megtekintése
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
A tébolylett fiú visszatéré…000000000200200100
Immaculate Conception of So…000000000400400300
The Holy Family with the Li…00000000000200
Four Figures on a Step000000000300100100
Baptism of Christ0000000001005000
The Immaculate Conception (…00000000040000
A Knight of Alcántara or Ca…000000000000
Virgin and Child in Glory0000000002002000
Adoration of the Magi00000000030000
Le jeune mendiant00000000001000

Milyen eszközöket használnak a rajongók Bartolomé Esteban Murillo megtekintéséhez?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Összes adat megtekintése
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek26 50077,7%
telefonok7 10020,8%
tabletek5001,5%

Mely nyelveken olvassák Bartolomé Esteban Murillo műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Összes adat megtekintése
NyelvLátogatásokMegosztás
Francia1 20038,7%
Spanyol90029,0%
Angol2006,5%
Magyar2006,5%
Olasz2006,5%
Portugál1003,2%
Orosz1003,2%
Szlovák1003,2%
Svéd1003,2%

Naponta hány látogatást ér el Bartolomé Esteban Murillo, és mi várható a közeljövőben?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Összes adat megtekintése
NapLátogatások
szo 26 Sze400
vas 27 Sze300
hét 28 Sze900
kedd 29 Sze300
sze 30 Sze400
csüt 1 Okt900
pén 2 Okt100
szo 3 Okt400
vas 4 Okt300
hét 5 Okt400
kedd 6 Okt900
sze 7 Okt600
csüt 8 Okt400
pén 9 Okt100
szo 10 Okt0
vas 11 Okt700
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt800
sze 14 Okt300
csüt 15 Okt600
pén 16 Okt700
szo 17 Okt (előrejelzés)300
vas 18 Okt (előrejelzés)400
hét 19 Okt (előrejelzés)400
kedd 20 Okt (előrejelzés)600
sze 21 Okt (előrejelzés)400
csüt 22 Okt (előrejelzés)600
pén 23 Okt (előrejelzés)300
szo 24 Okt (előrejelzés)200
vas 25 Okt (előrejelzés)400
hét 26 Okt (előrejelzés)400
kedd 27 Okt (előrejelzés)600
sze 28 Okt (előrejelzés)400
csüt 29 Okt (előrejelzés)600
pén 30 Okt (előrejelzés)300
szo 31 Okt (előrejelzés)200
vas 1 Nov (előrejelzés)400
hét 2 Nov (előrejelzés)400
kedd 3 Nov (előrejelzés)600
sze 4 Nov (előrejelzés)400
csüt 5 Nov (előrejelzés)600
pén 6 Nov (előrejelzés)300

GyakranIsmételt kérdések Bartolomé Esteban Murillo kapcsán

Mely Bartolomé Esteban Murillo vászonok a legnépszerűbbek?

Immaculate Conception of Soult az első helyen áll, 1 800 megtekintéssel (5% a(z) Bartolomé Esteban Murillo összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Bartolomé Esteban Murillo profiljára a WahooArt.com oldalán?

Az elmúlt tizenkét hónapban Bartolomé Esteban Murillo összesen 34 100 látogatást kapott: 3 600 az művész profilján és 30 500 az egyes vásznalakon.

Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Bartolomé Esteban Murillo alkotásait?

A gyűjtők számítógépek (78%), telefonok (21%) és tabletek (1%) eszközökön tekintik meg Bartolomé Esteban Murillo alkotásait; a látogatások 78%-át számítógépek eszközök teszik ki.

Mely nyelveken olvassák a látogatók Bartolomé Esteban Murilloről?

Francia (39%), Spanyol (29%) és Angol (6%) nyelven; a látogatók 39%-át Francia nyelvet használják.

Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Bartolomé Esteban Murillo művei közül?

A(z) Szellemi (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 64% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.