Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Banksy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Toxic Mary (double) az első helyet foglalja el Banksy művei között: 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 9%-át teszi ki. Panda with Guns és Israeli palestinian pillow fight követik. Banksy összesen 7 100 látogatást kapott: 3 400 az artist oldalon, 3 700 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 286% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (3 500 látogatás). A közönség nyelvei: Francia (31%), Olasz (28%) és Német (8%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (61%), telefonok (32%) és tabletek (7%). Egy preferencia egyértelmű: a Egységes színpaletta (Színharmónia) a látogatások 28%-át teszi ki, csupán a katalógus 12%-át elfoglalva.
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Banksy legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 900 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sze 2026 | 2 500 | 200 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 1,2% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 24,7% |
| Érezhető fényesség | 46,0% | 43,2% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 23,5% |
| Fényes | 10,0% | 7,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 84,0% | 60,5% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 16,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 2,0% | 13,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 9,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 58,8% | 59,3% |
| Földszínek | 41,2% | 27,1% |
| Sötét tónusú | 0,0% | 13,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 78,0% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 20,0% | 34,6% |
| Élénk | 2,0% | 9,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 2,5% |
| Lágy | 20,0% | 17,3% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 2,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,0% | 22,2% |
| Kijelentés | 46,0% | 55,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 38,0% | 30,9% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 4,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 18,5% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 17,3% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 28,4% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toxic Mary (double) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banksy, Karin Lindberg Freda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Show me the Monet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Keep your coins i want chan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nighthawks forever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pooh bear trap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured buddha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fallen angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irprn, Hostomelske Shose 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel in bulletproof vest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 300 | 60,6% |
| telefonok | 2 300 | 32,4% |
| tabletek | 500 | 7,0% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 1 200 | 30,8% |
| Olasz | 1 100 | 28,2% |
| Német | 300 | 7,7% |
| Spanyol | 300 | 7,7% |
| Angol | 200 | 5,1% |
| Holland | 200 | 5,1% |
| Finn | 100 | 2,6% |
| Horvát | 100 | 2,6% |
| Koreai | 100 | 2,6% |
| Lengyel | 100 | 2,6% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 400 |
| hét 28 Sze | 300 |
| kedd 29 Sze | 400 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 300 |
| hét 5 Okt | 400 |
| kedd 6 Okt | 900 |
| sze 7 Okt | 300 |
| csüt 8 Okt | 900 |
| pén 9 Okt | 400 |
| szo 10 Okt | 500 |
| vas 11 Okt | 900 |
| hét 12 Okt | 500 |
| kedd 13 Okt | 2 000 |
| sze 14 Okt | 1 000 |
| csüt 15 Okt | 600 |
| pén 16 Okt | 600 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 900 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 2 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 800 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 2 900 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 3 300 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 1 100 |