Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andries Van Eertvelt oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andries Van Eertvelt: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Andries Van Eertvelt legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Naval Battle of Guetaria in (1638) volt: 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 31%-át jelenti. Ezt követi Untitled (833) és Sea Battle. A művész összesen 2 200 látogatást generált: 1 000 a művész profiljának és 1 200 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 200 látogatással. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) irányultak: ezek a látogatások 69%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 37%-át alkotják a művész katalógjának.
A Andries Van Eertvelt legnézettebb 9 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 9 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 9 műve Andries Van Eertvelt alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Andries Van Eertvelt oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
200
500
Sze 2026
0
0
Okt 2026
100
200
Mennyi figyelmet kapnak Andries Van Eertvelt vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Andries Van Eertvelt látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
85,7%
60,0%
Nyugodt
4,8%
20,0%
Békés, nyugodt
4,8%
20,0%
Klasszikus
4,8%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
90,5%
60,0%
Nyugodt
4,8%
20,0%
Belső elmélyülést sugárzó
4,8%
20,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
9,8%
15,4%
Lágy árnyékok
36,6%
69,2%
Érezhető fényesség
41,5%
7,7%
Fényerék egyensúlya
9,8%
0,0%
Fényes
2,4%
7,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,2%
38,5%
Finom színtónusú
26,8%
38,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
31,7%
15,4%
Egyértelmű színprészenység
7,3%
7,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,8%
50,0%
Semleges tónusok
33,3%
10,0%
Sötét tónusú
11,1%
20,0%
Monokróm
3,7%
20,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
39,0%
30,8%
Egyensúlyos
41,5%
53,8%
Élénk
19,5%
15,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,9%
15,4%
Lágy
19,5%
15,4%
Egyensúlyozott
4,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
19,5%
23,1%
Kijelentés
51,2%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,9%
0,0%
Lágyan kevert paletta
9,8%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
31,7%
30,8%
Egységes színpaletta
53,7%
53,8%
Mely Andries Van Eertvelt vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Attack on San Salvador
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daybreak after the bombardm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Andries Van Eertvelt műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Naponta hány látogatást ér el Andries Van Eertvelt, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Andries Van Eertvelt kapcsán
Mely Andries Van Eertvelt vászonok a legnépszerűbbek?
Naval Battle of Guetaria in (1638) az első helyen áll, 400 megtekintéssel (31% a(z) Andries Van Eertvelt összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 9 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Andries Van Eertvelt profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Andries Van Eertvelt összesen 2 200 látogatást kapott: 1 000 az művész profilján és 1 200 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Andries Van Eertvelt művei közül?
A(z) Lágy árnyékok (Fényerő) preferenciákkal rendelkezők: 69% a látogatások, szemben a katalógus 37% részével.