Andre Giroux Ki nézi meg, és mely műveket

1801 – 1879

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andre Giroux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Andre Giroux: a látogatások adatai

A(z) Andre Giroux legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Ruins in the Roman Campagna, amelyet tizenkét hónap alatt 200 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 33%-át teszi ki. Következők: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) és Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Összesen 600 látogatás: 200 a művész oldalán és 400 a művekhez. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 500 látogatás. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 83%-át, míg a katalógusban ez az arány 42%.

A 4 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Andre Giroux

Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Andre Giroux leglátottabb műve.

  1. Ruins in the Roman Campagna 1 Ruins in the Roman Campagna, 1820 200 látogatás · 33,3%
  2. A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 2 A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 200 látogatás · 33,3%
  3. Forest Interior with a Waterfall, Papigno 3 Forest Interior with a Waterfall, Papigno, 1830 100 látogatás · 16,7%
  4. Forest Interior with a Painter, Civita Castellana 4 Forest Interior with a Painter, Civita Castellana, 1830 100 látogatás · 16,7%

Mikor látogatják a rajongók Andre Giroux oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026100400
Aug 20261000
Sze 202600
Okt 202600

Mikor keresik a(z) Andre Giroux műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Andre Giroux kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna00000000100000
Forest Interior with a Wate…000000000000
Apollo and Daphne000000000000
A view of Rome000000000000
Forest Interior with a Pain…00000000100000
View Taken in the French Al…000000000000
Path at Corpo di Casa000000000000
View of the Bay of Naples f…000000000000
Landscape near Tivoli Aquap…000000000000
Santa Trinità dei Monti in…000000000000

Milyen nyelveket beszélnek Andre Giroux rajongói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Naponta hány látogatást kap Andre Giroux, és mi következik ezután?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov0
szo 7 Nov0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0
pén 27 Nov (előrejelzés)0
szo 28 Nov (előrejelzés)0

Amit a látogatók Andre Giroux kapcsán kérdeznek

Mely Andre Giroux műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?

Ruins in the Roman Campagna az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 33%-át övelem. 4 mű áll felette.

Mennyi a Andre Giroux közönsége a WahooArt.com platformon?

600 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán, 400 a művekkel.

Mely művei Andre Giroux felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?

A Lágy árnyékok (Fényerő) leírású művek 83% látogatást generálnak a katalógus 42% részére.