Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alexandre Cabanel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Alexandre Cabanel: a látogatások adatai
A(z) Alexandre Cabanel legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a A Végzett Borzót, amelyet tizenkét hónap alatt 38 400 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 72%-át teszi ki. Következők: The Evening Angel és Paradise Lost (also known as The Expulsion of Adam and Eve from the Garden of Paradise). Összesen 51 500 látogatás: 7 800 a művész oldalán és 43 700 a művekhez. A figyelem növekszik, 29%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 19 100 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Portugál (19%), Angol (15%) és Japán (14%) A látogatók főbb országai: Brazília (10%), Görögország (10%) és Japán (10%) A látogatók számítógépek (50%), telefonok (45%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 80%-át, míg a katalógusban ez az arány 12%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Alexandre Cabanel
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Alexandre Cabanel leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Alexandre Cabanel oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
200
Júl 2026
1 900
17 200
Aug 2026
1 600
12 400
Sze 2026
4 100
13 900
Mikor keresik a(z) Alexandre Cabanel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Alexandre Cabanel rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
15,8%
83,0%
Romantikus
21,1%
7,3%
Elegáns
42,1%
5,8%
Éteri
10,5%
3,1%
Nyugodt
10,5%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
21,1%
82,5%
Drámai
15,8%
8,3%
Romantikus
31,6%
6,6%
Belső elmélyülést sugárzó
15,8%
1,4%
Örömteli
0,0%
0,6%
Nosztalgikus
5,3%
0,4%
Nyugodt
5,3%
0,4%
Nyugodt
5,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
10,3%
Lágy árnyékok
28,0%
5,0%
Érezhető fényesség
22,0%
83,8%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,6%
Fényes
4,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
5,6%
Finom színtónusú
34,0%
83,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
11,2%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
12,1%
79,8%
Földszínek
75,8%
19,8%
Monokróm
3,0%
0,4%
Sötét tónusú
6,1%
0,0%
Pasztell színek
3,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
9,3%
Egyensúlyos
42,0%
88,8%
Élénk
4,0%
1,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
0,4%
Lágy
10,0%
7,6%
Egyensúlyozott
12,0%
0,8%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
2,1%
Kijelentés
48,0%
89,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
3,4%
Lágyan kevert paletta
24,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
75,0%
Erős színegyüntetés
42,0%
12,9%
Egységes színpaletta
8,0%
1,7%
Melyek Alexandre Cabanel kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Végzett Borzót
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
10 100
11 300
Fanny Clapp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of Victor Massé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Death of Francesca da Rimin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Death of Francesca da R…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Madame Carette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Envoys of the Senate Offer…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Triomphe de Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
La Chiaruccia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan oszlónak a Alexandre Cabanel közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
25 700
49,9%
telefonok
23 400
45,4%
tabletek
2 400
4,7%
Milyen nyelveket beszélnek Alexandre Cabanel rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Portugál
1 400
18,9%
Angol
1 100
14,9%
Japán
1 000
13,5%
Spanyol
900
12,2%
Olasz
500
6,8%
Svéd
500
6,8%
Német
300
4,1%
Görög
300
4,1%
Francia
300
4,1%
Koreai
300
4,1%
Naponta hány látogatást kap Alexandre Cabanel, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
600
vas 27 Sze
1 300
hét 28 Sze
3 200
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 500
szo 3 Okt
1 400
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
1 900
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
1 800
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
2 400
vas 11 Okt
2 000
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt
1 200
csüt 15 Okt
1 000
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 30 Okt (előrejelzés)
700
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 400
pén 6 Nov (előrejelzés)
700
Amit a látogatók Alexandre Cabanel kapcsán kérdeznek
Mely Alexandre Cabanel műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
A Végzett Borzót az első helyen, 38 400 megtekintéssel, a nézetések 72%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Alexandre Cabanel közönsége a WahooArt.com platformon?
51 500 látogatás tizenkét hónapban: 7 800 a művész oldalán, 43 700 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Alexandre Cabanel rajongói?
számítógépek (50%), telefonok (45%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 50%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Alexandre Cabanel rajongói?
Portugál (19%), Angol (15%) és Japán (14%); a(z) Portugál nyelv a látogatók 19%-át teszi ki.
Mely művei Alexandre Cabanel felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 80% látogatást generálnak a katalógus 12% részére.