Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alberto Vargas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Memories of Olive az első helyet foglalja el Alberto Vargas művei között: 500 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 19%-át teszi ki. Untitled (678) és Untitled (897) követik. Alberto Vargas összesen 8 800 látogatást kapott: 7 400 az artist oldalon, 1 400 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 250% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Sze 2026 volt (4 200 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (35%), Német (23%) és Spanyol (23%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (57%), telefonok (35%) és tabletek (8%). Egy preferencia egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 65%-át teszi ki, csupán a katalógus 26%-át elfoglalva.
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Alberto Vargas legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 1 100 | 100 |
| Sze 2026 | 4 100 | 100 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,5% | 19,2% |
| Érezhető fényesség | 18,4% | 34,6% |
| Fényerék egyensúlya | 7,9% | 26,9% |
| Fényes | 63,2% | 19,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 10,5% | 23,1% |
| Finom színtónusú | 26,3% | 15,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 39,5% | 34,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 21,1% | 26,9% |
| Éles színűség | 2,6% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Pasztell színek | 52,9% | 17,4% |
| Földszínek | 17,6% | 34,8% |
| Semleges tónusok | 20,6% | 30,4% |
| Sötét tónusú | 8,8% | 17,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 7,9% | 23,1% |
| Egyensúlyos | 31,6% | 23,1% |
| Élénk | 60,5% | 53,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,1% | 0,0% |
| Lágy | 23,7% | 11,5% |
| Egyensúlyozott | 7,9% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,1% | 15,4% |
| Kijelentés | 26,3% | 65,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,9% | 3,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,5% | 19,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,5% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 53,8% |
| Egységes színpaletta | 21,1% | 15,4% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (897) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Black Woman with her Locks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (813) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (678) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (990) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (167) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (710) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memories of Olive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Untitled (932) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (366) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 000 | 56,8% |
| telefonok | 3 100 | 35,2% |
| tabletek | 700 | 8,0% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 1 100 | 35,5% |
| Német | 700 | 22,6% |
| Spanyol | 700 | 22,6% |
| Olasz | 400 | 12,9% |
| Koreai | 100 | 3,2% |
| Lengyel | 100 | 3,2% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 500 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 600 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 1 300 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 600 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 1 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 600 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 800 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 700 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 1 500 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 700 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 800 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 1 800 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 800 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 100 |