Titian Ramsay Peale Ii Suosio ja kävijätilastot

1799 – 1885

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Titian Ramsay Peale Ii sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Titian Ramsay Peale Ii: keskeiset hahmot

Diana ja Aktaeon on Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijan suosituin teos: 2 100 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä vastaa 4% kaikesta huomiosta. Seuraavat: Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta ja Noli me Tangere Titian Ramsay Peale Ii sai yhteensä 66 100 käyntiä: 23 300 artistin sivulla ja 42 800 kankailla. Kävijämäärä on nousussa: Syy 2026 oli 8% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Käydyimmät kuukaudet olivat Hei 2026 (34 900 käyntiä). Yleisön kielet: englanti (47%), espanja (9%) ja bulgaria (8%). Yleisön laitejako: tietokoneet (73%), puhelimet (23%) ja tabletit (4%). Yksi mieltymys on selvä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) kerää 57% käynneistä vain 44% osa luettelosta.

Titian Ramsay Peale Ii: 10 useimmin avattua kangasta

Tämä sijoitus perustuu käynteihin, ei luettelopisteisiin: Titian Ramsay Peale Ii teoksista 10 eniten katsottua WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Diana ja Aktaeon 1 Diana ja Aktaeon, 1556 2 100 käyntiä · 4,5%
  2. Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta 2 Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta, 1568 1 800 käyntiä · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1 800 käyntiä · 3,8%
  4. Tullimies 4 Tullimies, 1560 1 700 käyntiä · 3,6%
  5. Varjen Prudence (Prudence’s Allegory) 5 Varjen Prudence (Prudence’s Allegory), 1550 1 700 käyntiä · 3,6%
  6. Venuksen Nousu Merestä 6 Venuksen Nousu Merestä, 1520 1 300 käyntiä · 2,8%
  7. Andristien bacchanalia 7 Andristien bacchanalia, 1524 1 200 käyntiä · 2,5%
  8. Titian Ramsay Peale II: Kuolema Aktaeonille 8 Titian Ramsay Peale II: Kuolema Aktaeonille, 1559 1 200 käyntiä · 2,5%
  9. Nainen valkoisessa -muotokuva 9 Nainen valkoisessa -muotokuva, 1561 1 100 käyntiä · 2,3%
  10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1 000 käyntiä · 2,1%

Miten Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijaan kohdistuva kiinnostus kehittyy kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20262001 700
Hei 20267 60027 300
Elo 20267 8006 300
Syy 20267 7007 500

Kuinka Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijan yksittäiset kankaat ovat saaneet kokonaisuudessaan näyttöjä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Pyhä perhe lampaan kanssa0000000002000400
Jacopo Strada - Titian Rams…00000000400700500200
Madonna Aldobrandini000000002006000100
Mies hanskan kanssa000000000200200100
Vendraminin suku000000000300100200
Nympfi ja sheepperi0000000003000100
Diana ja Aktaeon000000000700400900
Tullimies000000000600300800
Venus peilin edessä000000000200400300
Tyttö turkisviitassa000000000300300100

Näetkö Titian Ramsay Peale Ii teokset puhelimella vai tietokoneella?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet48 50073,4%
puhelimet15 20023,0%
tabletit2 4003,6%

Mitkä kielet ovat hallitsevia Titian Ramsay Peale Ii lukijoiden keskuudessa?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat luvut
KieliKäynnitJaa
englanti3 50047,3%
espanja7009,5%
bulgaria6008,1%
venäjä6008,1%
puola4005,4%
korea3004,1%
arabia1001,4%
saksa1001,4%
persia1001,4%
suomi1001,4%

Miltä Titian Ramsay Peale Ii -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat luvut
PäiväKäynnit
ti 22 Syy600
ke 23 Syy600
to 24 Syy400
pe 25 Syy600
la 26 Syy200
su 27 Syy600
ma 28 Syy700
ti 29 Syy600
ke 30 Syy500
to 1 Lok500
pe 2 Lok200
la 3 Lok700
su 4 Lok300
ma 5 Lok300
ti 6 Lok200
ke 7 Lok800
to 8 Lok1 100
pe 9 Lok900
la 10 Lok700
su 11 Lok1 200
ma 12 Lok500
ti 13 Lok (ennuste)700
ke 14 Lok (ennuste)1 000
to 15 Lok (ennuste)1 000
pe 16 Lok (ennuste)900
la 17 Lok (ennuste)800
su 18 Lok (ennuste)1 100
ma 19 Lok (ennuste)800
ti 20 Lok (ennuste)800
ke 21 Lok (ennuste)1 000
to 22 Lok (ennuste)1 100
pe 23 Lok (ennuste)900
la 24 Lok (ennuste)900
su 25 Lok (ennuste)1 200
ma 26 Lok (ennuste)800
ti 27 Lok (ennuste)800
ke 28 Lok (ennuste)1 100
to 29 Lok (ennuste)1 200
pe 30 Lok (ennuste)1 000
la 31 Lok (ennuste)1 000
su 1 Mar (ennuste)1 200
ma 2 Mar (ennuste)900

Titian Ramsay Peale Ii: kysymyksesi

Mikä on Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijan katsotuin kangas?

Diana ja Aktaeon: 2 100 vierailua, eli 4% Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijan katselukerroista. Yllä oleva lista ulottuu sijoitukseen 10.

Kuinka monta käyntiä Titian Ramsay Peale Ii saa?

66 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, jaettuna taiteilijan sivun (23 300) ja kankaiden (42 800) välillä.

Tutkivatko vierailijat Titian Ramsay Peale Ii -taiteilijaa puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat tietokoneet (73%), puhelimet (23%) ja tabletit (4%) laitteeseen; kärjessä on tietokoneet osuudella 73%.

Onko Titian Ramsay Peale Ii luettu useilla eri kielillä?

Kyllä: englanti (47%), espanja (9%) ja bulgaria (8%). Suosituin kieli on englanti osuudella 47%.

Suosivatko vierailijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Titian Ramsay Peale Ii?

Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 57% vierailuista vastaa 44% osuutta luettelosta.