Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Tamara De Lempicka sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Tamara De Lempicka: keskeiset hahmot
Itsensä Kuva vihreässä Bugatti-autossa on Tamara De Lempicka -taiteilijan suosituin teos: 2 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä vastaa 12% kaikesta huomiosta. Seuraavat: in the Green Bugatti ja La belle Rafaela Tamara De Lempicka sai yhteensä 18 200 käyntiä: 4 800 artistin sivulla ja 13 400 kankailla. Kävijämäärä on nousussa: Syy 2026 oli 58% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Käydyimmät kuukaudet olivat Hei 2026 (13 100 käyntiä). Yleisön kielet: saksa (32%), venäjä (18%) ja englanti (14%). Yleisön maat: Saksa (43%), Ruotsi (14%) ja Puola (9%). Yleisön laitejako: tietokoneet (65%), puhelimet (30%) ja tabletit (4%). Yksi mieltymys on selvä: Salaperäinen (Tunteen sävy) kerää 55% käynneistä vain 0% osa luettelosta.
Tamara De Lempicka: 10 useimmin avattua kangasta
Tämä sijoitus perustuu käynteihin, ei luettelopisteisiin: Tamara De Lempicka teoksista 10 eniten katsottua WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Tamara De Lempicka -taiteilijaan kohdistuva kiinnostus kehittyy kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
100
Hei 2026
2 000
11 100
Elo 2026
300
1 600
Syy 2026
2 400
600
Kuinka Tamara De Lempicka -taiteilijan yksittäiset kankaat ovat saaneet kokonaisuudessaan näyttöjä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Tamara De Lempicka -taiteilijan katsojat suosivat luettelossa?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
25,0%
56,9%
Elegantti
50,0%
27,5%
Ylellinen
25,0%
15,7%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Salaperäinen
0,0%
54,8%
Vaikuttava
25,0%
16,7%
Intohimoinen
0,0%
11,9%
Dramaattinen
25,0%
4,8%
Pohtiva
25,0%
4,8%
Romanttinen
0,0%
7,1%
Melankolinen
25,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
12,0%
11,8%
Pehmeä varjo
28,0%
17,7%
Pehmeä valoisuus
40,0%
49,5%
Kirkas tasapaino
18,0%
18,8%
Valoisa
2,0%
2,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
10,0%
11,3%
Hienovaraiset värit
24,0%
19,4%
Tasapainoisen pehmeä
36,0%
45,7%
Selkeä värikylläisyys
30,0%
23,1%
Voimakas väri
0,0%
0,5%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
53,2%
60,9%
Tumma
23,4%
20,5%
Neutraalit sävyt
21,3%
15,9%
Monokromaattinen
0,0%
2,0%
Pastellisävyt
2,1%
0,7%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
14,0%
11,8%
Tasapainoinen
44,0%
54,8%
Voimakas
42,0%
33,3%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
2,0%
2,7%
Pehmeä
4,0%
0,5%
Tasapainoinen
4,0%
1,6%
Voimakas
16,0%
11,8%
Lausunto
74,0%
83,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
6,0%
5,4%
Pehmeästi sekoitettu paletti
14,0%
9,1%
Tasapainoinen harmonia
16,0%
23,7%
Vahva väriyhtenäisyys
44,0%
46,8%
Yhtenäinen väripaletti
20,0%
15,0%
Miten Tamara De Lempicka -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Itsensä Kuva vihreässä Buga…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Marjorie Ferryn muotokuva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam ja Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Näetkö Tamara De Lempicka teokset puhelimella vai tietokoneella?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
11 900
65,4%
puhelimet
5 500
30,2%
tabletit
800
4,4%
Mitkä kielet ovat hallitsevia Tamara De Lempicka lukijoiden keskuudessa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
saksa
2 100
31,8%
venäjä
1 200
18,2%
englanti
900
13,6%
espanja
800
12,1%
ruotsi
700
10,6%
hollanti
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
kroatia
100
1,5%
japani
100
1,5%
liettua
100
1,5%
Miltä Tamara De Lempicka -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat luvut
Päivä
Käynnit
la 26 Syy
400
su 27 Syy
300
ma 28 Syy
500
ti 29 Syy
500
ke 30 Syy
200
to 1 Lok
1 000
pe 2 Lok
700
la 3 Lok
500
su 4 Lok
400
ma 5 Lok
1 100
ti 6 Lok
800
ke 7 Lok
1 000
to 8 Lok
1 600
pe 9 Lok
1 400
la 10 Lok
2 200
su 11 Lok
1 000
ma 12 Lok
1 100
ti 13 Lok
500
ke 14 Lok
1 300
to 15 Lok
600
pe 16 Lok
2 100
la 17 Lok (ennuste)
1 800
su 18 Lok (ennuste)
1 000
ma 19 Lok (ennuste)
1 500
ti 20 Lok (ennuste)
1 000
ke 21 Lok (ennuste)
1 400
to 22 Lok (ennuste)
1 800
pe 23 Lok (ennuste)
2 400
la 24 Lok (ennuste)
2 100
su 25 Lok (ennuste)
1 100
ma 26 Lok (ennuste)
1 800
ti 27 Lok (ennuste)
1 200
ke 28 Lok (ennuste)
1 700
to 29 Lok (ennuste)
2 100
pe 30 Lok (ennuste)
2 800
la 31 Lok (ennuste)
2 300
su 1 Mar (ennuste)
1 300
ma 2 Mar (ennuste)
2 000
ti 3 Mar (ennuste)
1 400
ke 4 Mar (ennuste)
1 900
to 5 Mar (ennuste)
2 400
pe 6 Mar (ennuste)
3 200
Tamara De Lempicka: kysymyksesi
Mikä on Tamara De Lempicka -taiteilijan katsotuin kangas?
Itsensä Kuva vihreässä Bugatti-autossa: 2 200 vierailua, eli 12% Tamara De Lempicka -taiteilijan katselukerroista. Yllä oleva lista ulottuu sijoitukseen 10.
Kuinka monta käyntiä Tamara De Lempicka saa?
18 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, jaettuna taiteilijan sivun (4 800) ja kankaiden (13 400) välillä.
Tutkivatko vierailijat Tamara De Lempicka -taiteilijaa puhelimilla vai tietokoneilla?
Käynnit jakautuvat tietokoneet (65%), puhelimet (30%) ja tabletit (4%) laitteeseen; kärjessä on tietokoneet osuudella 65%.
Onko Tamara De Lempicka luettu useilla eri kielillä?
Kyllä: saksa (32%), venäjä (18%) ja englanti (14%). Suosituin kieli on saksa osuudella 32%.
Suosivatko vierailijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Tamara De Lempicka?
Kyllä, Salaperäinen (Tunteen sävy): 55% vierailuista vastaa 0% osuutta luettelosta.