Samuel Walters Yleisö- ja suosiotilastot

1811 – 1882

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Samuel Walters sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Samuel Walters: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Samuel Walters -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Ps 'banshee': 400 katselukertaa, mikä vastaa 15% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey ja Black Ball Packet Europe. Taiteilija keräsi yhteensä 2 900 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 2 400 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 100. Vieraat suosivat tyyliä Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): se muodostaa 48% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 30% taiteilijan valikoimasta.

Samuel Walters -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Samuel Walters -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. Ps 'banshee' 1 Ps 'banshee' 400 käyntiä · 14,8%
  2. A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey 2 A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey 200 käyntiä · 7,4%
  3. Black Ball Packet Europe 3 Black Ball Packet Europe 200 käyntiä · 7,4%
  4. Sy 'said' 4 Sy 'said' 200 käyntiä · 7,4%
  5. Will She Hold On 5 Will She Hold On 100 käyntiä · 3,7%
  6. The Barque 'helvellin' 6 The Barque 'helvellin' 100 käyntiä · 3,7%
  7. 'the Duke', Pilot Schooner 7 'the Duke', Pilot Schooner 100 käyntiä · 3,7%
  8. Amy, The Artist's Sister 8 Amy, The Artist's Sister 100 käyntiä · 3,7%
  9. The Clipper Ship 'tudor', Outbound Off Holyhead 9 The Clipper Ship 'tudor', Outbound Off Holyhead 100 käyntiä · 3,7%
  10. 'liver', Pilot Sloop 10 'liver', Pilot Sloop 100 käyntiä · 3,7%

Kuinka monta ihmistä vierailee Samuel Walters -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100100
Hei 20264001 700
Elo 202600
Syy 20260200
Lok 20260400

Kuinka paljon huomiota Samuel Walters -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Samuel Walters -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
The 'pride Of Erin'000000000000
The Ship 'chevy Chase'00000000001000
Black Ball Packet Europe0000000010001000
Css 'alabama'000000000000
Fleet Of Vessels Of War000000000000
Portrait Of The 'isis', A S…000000000000
The Packet Ship Dewitt Clin…000000000000
Paddle steamer Sirius000000000000
The „Queen of the Ocean“ go…000000000000
Rescue of passengers of the…000000000000

Millä kielillä Samuel Walters on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Samuel Walters saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok200
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar0
ma 2 Mar0
ti 3 Mar0
ke 4 Mar0
to 5 Mar0
pe 6 Mar0
la 7 Mar0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)0
la 21 Mar (ennuste)0
su 22 Mar (ennuste)0
ma 23 Mar (ennuste)0
ti 24 Mar (ennuste)0
ke 25 Mar (ennuste)0
to 26 Mar (ennuste)0
pe 27 Mar (ennuste)0
la 28 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Samuel Walters

Mitkä Samuel Walters -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

Ps 'banshee' on sijalla yksi 400 vierailulla (15% kaikista Samuel Walters -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Samuel Walters -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Samuel Walters sai yhteensä 2 900 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 2 400 yksittäisillä teoksilla.

Minkä tyyppisiä Samuel Walters -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 48% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 30%.