Puru (Pu Xinyu) Yleisö- ja suosiotilastot

1896 – 1963

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Puru (Pu Xinyu) sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Puru (Pu Xinyu): yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli PEAR FLOWER AND BIRD: 200 katselukertaa, mikä vastaa 4% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat AUTUMN COUNTRYSIDE ja Kneeling by the River. Taiteilija keräsi yhteensä 4 800 käyntiä: 1 200 taiteilijan sivulla ja 3 600 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 800. Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (81%), puhelimet (17%) ja tabletit (2%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Neutraalit sävyt (Väripaletti): se muodostaa 57% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 50% taiteilijan valikoimasta.

Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Puru (Pu Xinyu) -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 käyntiä · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 käyntiä · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 käyntiä · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 käyntiä · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 käyntiä · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 käyntiä · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 käyntiä · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 käyntiä · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 käyntiä · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 käyntiä · 2,1%

Kuinka monta ihmistä vierailee Puru (Pu Xinyu) -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20266003 200
Elo 2026200100
Syy 2026100100
Lok 2026300100

Kuinka paljon huomiota Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Millä laitteilla ihailijat katsovat Puru (Pu Xinyu)?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet3 90081,2%
puhelimet80016,7%
tabletit1002,1%

Millä kielillä Puru (Pu Xinyu) on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
saksa10033,3%
englanti10033,3%
ranska10033,3%

Kuinka monta käyntiä Puru (Pu Xinyu) saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok100
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok100
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar0
ma 2 Mar100
ti 3 Mar400
ke 4 Mar0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)100
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)100
ma 9 Mar (ennuste)100
ti 10 Mar (ennuste)400
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)100
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)100
ma 16 Mar (ennuste)100
ti 17 Mar (ennuste)500
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)100
la 21 Mar (ennuste)0
su 22 Mar (ennuste)100
ma 23 Mar (ennuste)100
ti 24 Mar (ennuste)500
ke 25 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Puru (Pu Xinyu)

Mitkä Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

PEAR FLOWER AND BIRD on sijalla yksi 200 vierailulla (4% kaikista Puru (Pu Xinyu) -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Puru (Pu Xinyu) -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Puru (Pu Xinyu) sai yhteensä 4 800 käyntikertaa: 1 200 artistin sivulla ja 3 600 yksittäisillä teoksilla.

Millä laitteilla keräilijät katsovat Puru (Pu Xinyu)?

Keräilijät katsovat teoksia artistilta Puru (Pu Xinyu) laitteella tietokoneet (81%), puhelimet (17%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 81% käynneistä.

Minkä tyyppisiä Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Neutraalit sävyt (Väripaletti): 57% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 50%.