Philipp Otto Runge Suosio ja kävijätilastot

1777 – 1810

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Philipp Otto Runge sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Philipp Otto Runge: keskeiset hahmot

Aamun Ajat (Aamun Ajat) on Philipp Otto Runge -taiteilijan suosituin teos: 500 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä vastaa 18% kaikesta huomiosta. Seuraavat: Hülsenbeckin Lapset ja The Lesson of the Nightingale Philipp Otto Runge sai yhteensä 4 000 käyntiä: 1 600 artistin sivulla ja 2 400 kankailla. Kävijämäärä on nousussa: Syy 2026 oli 25% enemmän käyntejä kuin Elo 2026. Käydyimmät kuukaudet olivat Hei 2026 (3 100 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (80%) ja puhelimet (20%). Yksi mieltymys on selvä: Neutraalit sävyt (Väripaletti) kerää 52% käynneistä vain 29% osa luettelosta.

Philipp Otto Runge: 10 useimmin avattua kangasta

Tämä sijoitus perustuu käynteihin, ei luettelopisteisiin: Philipp Otto Runge teoksista 10 eniten katsottua WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Aamun Ajat (Aamun Ajat) 1 Aamun Ajat (Aamun Ajat), 1805 500 käyntiä · 17,9%
  2. Hülsenbeckin Lapset 2 Hülsenbeckin Lapset, 1805 300 käyntiä · 10,7%
  3. The Lesson of the Nightingale 3 The Lesson of the Nightingale, 1804 300 käyntiä · 10,7%
  4. Farbenkugel (Color sphere) (detail) 4 Farbenkugel (Color sphere) (detail), 1810 300 käyntiä · 10,7%
  5. The Great Morning 5 The Great Morning, 1809 300 käyntiä · 10,7%
  6. The Artist's Parents 6 The Artist's Parents, 1806 300 käyntiä · 10,7%
  7. Colour Spheres 7 Colour Spheres, 1809 200 käyntiä · 7,1%
  8. Genii on a Lily 8 Genii on a Lily, 1809 200 käyntiä · 7,1%
  9. The Great Morning (detail) 9 The Great Morning (detail), 1809 100 käyntiä · 3,6%
  10. Lily of Light and Morning Star 10 Lily of Light and Morning Star, 1808 100 käyntiä · 3,6%

Miten Philipp Otto Runge -taiteilijaan kohdistuva kiinnostus kehittyy kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20261 2001 900
Elo 2026200200
Syy 2026200300

Kuinka Philipp Otto Runge -taiteilijan yksittäiset kankaat ovat saaneet kokonaisuudessaan näyttöjä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Philipp Otto Runge -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Hülsenbeckin Lapset0000000001001000
The Lesson of the Nightinga…00000000020000
The Small Morning000000000000
The Great Morning (detail)00000000010000
The Artist's Parents00000000000100
The Great Morning0000000002001000
The Artist's Wife and Son000000000000
Colour Spheres0000000001000100
Self-portrait in a blue ski…000000000000
Portrait of Pauline in gree…000000000000

Näetkö Philipp Otto Runge teokset puhelimella vai tietokoneella?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet3 20080,0%
puhelimet80020,0%

Mitkä kielet ovat hallitsevia Philipp Otto Runge lukijoiden keskuudessa?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat luvut
KieliKäynnitJaa
saksa40026,7%
englanti30020,0%
espanja30020,0%
ranska20013,3%
Chinese20013,3%
italia1006,7%

Miltä Philipp Otto Runge -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat luvut
PäiväKäynnit
pe 2 Lok500
la 3 Lok0
su 4 Lok200
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok200
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok200
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok400
ke 14 Lok400
to 15 Lok200
pe 16 Lok0
la 17 Lok200
su 18 Lok200
ma 19 Lok900
ti 20 Lok400
ke 21 Lok200
to 22 Lok100
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)600
ti 27 Lok (ennuste)500
ke 28 Lok (ennuste)500
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)700
ti 3 Mar (ennuste)500
ke 4 Mar (ennuste)500
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)400
la 7 Mar (ennuste)300
su 8 Mar (ennuste)300
ma 9 Mar (ennuste)800
ti 10 Mar (ennuste)600
ke 11 Mar (ennuste)600
to 12 Mar (ennuste)200

Philipp Otto Runge: kysymyksesi

Mikä on Philipp Otto Runge -taiteilijan katsotuin kangas?

Aamun Ajat (Aamun Ajat): 500 vierailua, eli 18% Philipp Otto Runge -taiteilijan katselukerroista. Yllä oleva lista ulottuu sijoitukseen 10.

Kuinka monta käyntiä Philipp Otto Runge saa?

4 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, jaettuna taiteilijan sivun (1 600) ja kankaiden (2 400) välillä.

Tutkivatko vierailijat Philipp Otto Runge -taiteilijaa puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat tietokoneet (80%) ja puhelimet (20%) laitteeseen; kärjessä on tietokoneet osuudella 80%.

Suosivatko vierailijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Philipp Otto Runge?

Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 52% vierailuista vastaa 29% osuutta luettelosta.