Paul Delvaux Yleisö- ja suosiotilastot

1897 – 1994

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Delvaux sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Paul Delvaux: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Paul Delvaux -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli A SirenIn Full Moonlight: 4 800 katselukertaa, mikä vastaa 13% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Unohdettu Venus ja Yöjuna. Taiteilija keräsi yhteensä 29 100 käyntiä: 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski 12% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 17 000. Yleisö lukee sivustoa kielillä ranska (50%), englanti (12%) ja hollanti (9%). Keräilijät vierailevat pääasiassa maista Belgia (75%), Etelä-Korea (6%) ja Itävalta (3%). Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Tumma (Valoisuus): se muodostaa 53% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 10% taiteilijan valikoimasta.

Paul Delvaux -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Paul Delvaux -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4 800 käyntiä · 12,9%
  2. Unohdettu Venus 2 Unohdettu Venus, 1944 3 200 käyntiä · 8,6%
  3. Yöjuna 3 Yöjuna, 1947 2 500 käyntiä · 6,7%
  4. Nukkiva Venusta 4 Nukkiva Venusta, 1943 1 600 käyntiä · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 käyntiä · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 käyntiä · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 käyntiä · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 käyntiä · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 käyntiä · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 käyntiä · 1,6%

Kuinka monta ihmistä vierailee Paul Delvaux -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100700
Hei 20261 80015 200
Elo 20266005 400
Syy 20263 8001 500

Kuinka paljon huomiota Paul Delvaux -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Unohdettu Venus0000000001 40000
Yöjuna0000000009004000
Nukkiva Venusta0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Millä laitteilla ihailijat katsovat Paul Delvaux?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet22 00075,6%
puhelimet6 00020,6%
tabletit1 1003,8%

Millä kielillä Paul Delvaux on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
ranska2 90050,0%
englanti70012,1%
hollanti5008,6%
korea4006,9%
ruotsi4006,9%
espanja3005,2%
italia2003,4%
venäjä2003,4%
saksa1001,7%
portugali1001,7%

Kuinka monta käyntiä Paul Delvaux saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
su 27 Syy1 600
ma 28 Syy1 500
ti 29 Syy700
ke 30 Syy900
to 1 Lok100
pe 2 Lok500
la 3 Lok300
su 4 Lok900
ma 5 Lok400
ti 6 Lok100
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok400
la 10 Lok700
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok700
ti 13 Lok3 900
ke 14 Lok1 200
to 15 Lok600
pe 16 Lok500
la 17 Lok200
su 18 Lok (ennuste)2 000
ma 19 Lok (ennuste)1 400
ti 20 Lok (ennuste)2 600
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)600
pe 23 Lok (ennuste)800
la 24 Lok (ennuste)700
su 25 Lok (ennuste)2 200
ma 26 Lok (ennuste)1 600
ti 27 Lok (ennuste)2 800
ke 28 Lok (ennuste)1 400
to 29 Lok (ennuste)700
pe 30 Lok (ennuste)800
la 31 Lok (ennuste)700
su 1 Mar (ennuste)2 300
ma 2 Mar (ennuste)1 700
ti 3 Mar (ennuste)3 100
ke 4 Mar (ennuste)1 600
to 5 Mar (ennuste)700
pe 6 Mar (ennuste)900
la 7 Mar (ennuste)800

Usein kysytyt kysymykset artistista Paul Delvaux

Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

A SirenIn Full Moonlight on sijalla yksi 4 800 vierailulla (13% kaikista Paul Delvaux -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Paul Delvaux -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Paul Delvaux sai yhteensä 29 100 käyntikertaa: 6 300 artistin sivulla ja 22 800 yksittäisillä teoksilla.

Millä laitteilla keräilijät katsovat Paul Delvaux?

Keräilijät katsovat teoksia artistilta Paul Delvaux laitteella tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 76% käynneistä.

Millä kielillä vierailijat lukevat tiedot artistista Paul Delvaux?

Kielillä ranska (50%), englanti (12%) ja hollanti (9%); suosituin kieli on ranska, jonka osuus vierailijoista on 50%.

Minkä tyyppisiä Paul Delvaux -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Tumma (Valoisuus): 53% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 10%.