Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Otto Mueller sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Otto Mueller: yleisö lyhyesti
Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Otto Mueller -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Liebespaar: 1 100 katselukertaa, mikä vastaa 23% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Two Nude Girls in a Sand Dune, One Sitting, One Lying ja Three Nudes in the Forest. Taiteilija keräsi yhteensä 7 500 käyntiä: 3 400 taiteilijan sivulla ja 4 100 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 144% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 800. Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (61%), puhelimet (36%) ja tabletit (3%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Romanttinen (Tunnelma): se muodostaa 66% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 22% taiteilijan valikoimasta.
Otto Mueller -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta
Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Otto Mueller -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.
Kuinka monta ihmistä vierailee Otto Mueller -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
100
Hei 2026
1 200
2 600
Elo 2026
300
200
Syy 2026
700
200
Lok 2026
1 200
1 000
Kuinka paljon huomiota Otto Mueller -taiteilijan kankaat saavat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasvalintoja Otto Mueller vierailijat tekevät?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Romanttinen
22,2%
65,5%
Seesteinen
33,3%
27,6%
Maanläheinen
22,2%
3,5%
Dramaattinen
16,7%
3,5%
Levollinen
5,6%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Melankolinen
38,9%
69,0%
Seesteinen
38,9%
27,6%
Pohtiva
11,1%
3,5%
Romanttinen
5,6%
0,0%
Melankolinen
5,6%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
6,0%
25,0%
Pehmeä varjo
18,0%
10,4%
Pehmeä valoisuus
58,0%
52,1%
Kirkas tasapaino
16,0%
10,4%
Valoisa
2,0%
2,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
28,0%
20,8%
Hienovaraiset värit
46,0%
22,9%
Tasapainoisen pehmeä
20,0%
54,2%
Selkeä värikylläisyys
6,0%
2,1%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
61,5%
69,2%
Neutraalit sävyt
33,3%
17,9%
Tumma
2,6%
12,8%
Monokromaattinen
2,6%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
12,0%
10,4%
Tasapainoinen
72,0%
58,3%
Voimakas
16,0%
31,2%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
28,0%
18,8%
Pehmeä
38,0%
27,1%
Tasapainoinen
24,0%
25,0%
Voimakas
4,0%
25,0%
Lausunto
6,0%
4,2%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
22,0%
12,5%
Pehmeästi sekoitettu paletti
14,0%
16,7%
Tasapainoinen harmonia
18,0%
27,1%
Vahva väriyhtenäisyys
40,0%
25,0%
Yhtenäinen väripaletti
6,0%
18,8%
Mitkä Otto Mueller -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Large bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two bathing girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Nudes in the Thicket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Sisters (Russian Pair o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Nudes Before a Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liebespaar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Girls in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla ihailijat katsovat Otto Mueller?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
4 600
61,3%
puhelimet
2 700
36,0%
tabletit
200
2,7%
Millä kielillä Otto Mueller on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
saksa
300
21,4%
ranska
300
21,4%
espanja
200
14,3%
tanska
100
7,1%
englanti
100
7,1%
suomi
100
7,1%
korea
100
7,1%
puola
100
7,1%
venäjä
100
7,1%
Kuinka monta käyntiä Otto Mueller saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
100
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
100
pe 23 Lok
300
la 24 Lok
100
su 25 Lok
200
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
100
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
400
pe 30 Lok
300
la 31 Lok
100
su 1 Mar
200
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
100
to 5 Mar
100
pe 6 Mar
200
la 7 Mar (ennuste)
100
su 8 Mar (ennuste)
100
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
200
pe 13 Mar (ennuste)
300
la 14 Mar (ennuste)
100
su 15 Mar (ennuste)
100
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
200
pe 20 Mar (ennuste)
300
la 21 Mar (ennuste)
100
su 22 Mar (ennuste)
200
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
100
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
200
pe 27 Mar (ennuste)
300
Usein kysytyt kysymykset artistista Otto Mueller
Mitkä Otto Mueller -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Liebespaar on sijalla yksi 1 100 vierailulla (23% kaikista Otto Mueller -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Otto Mueller -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Otto Mueller sai yhteensä 7 500 käyntikertaa: 3 400 artistin sivulla ja 4 100 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla keräilijät katsovat Otto Mueller?
Keräilijät katsovat teoksia artistilta Otto Mueller laitteella tietokoneet (61%), puhelimet (36%) ja tabletit (3%); tietokoneet muodostaa 61% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Otto Mueller -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?
He suosivat Romanttinen (Tunnelma): 66% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 22%.