Noh, Suntag Katsojat ja katsellut teokset

1971

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Noh, Suntag sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Noh, Suntag: kävijämäärät kertovat

Noh, Suntagn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Drought #CFF0116, jota on katsottu 200 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 40% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP ja Forgetting Machines #Yang Kyoon. Yhteensä 800 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 500 teoksilla. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 400 käyntiä. Kävijät suosivat Kirkas tasapaino (Valoisuus): 60% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 22%.

Vieraiden ihailemat 4 Noh, Suntag -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Noh, Suntag -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 käyntiä · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 käyntiä · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 käyntiä · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 käyntiä · 20,0%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Noh, Suntag?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026100300
Elo 2026100100
Syy 2026100100

Milloin Noh, Suntag -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Noh, Suntag suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Mitä kieliä Noh, Suntag -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Noh, Suntag saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Noh, Suntag

Mitä Noh, Suntag -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Drought #CFF0116 200 vierailulla, mikä vastaa 40% osuutta katseluista. Yläpuolella on 4 sijoitusta.

Kuinka suuri on Noh, Suntag -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa.

Mitkä Noh, Suntag teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Kirkas tasapaino (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 60% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 22% luettelosta.