Nicolas de Staël Yleisö- ja suosiotilastot

1914 – 1955

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Nicolas de Staël sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Nicolas de Staël: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Nicolas de Staël -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Honfleur: 700 katselukertaa, mikä vastaa 39% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Composition ja Landschaft. Taiteilija keräsi yhteensä 2 300 käyntiä: 600 taiteilijan sivulla ja 1 700 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski 67% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 000. Vieraat suosivat tyyliä Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): se muodostaa 89% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 50% taiteilijan valikoimasta.

Nicolas de Staël -taiteilijan 4 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 4 Nicolas de Staël -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 käyntiä · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 käyntiä · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 käyntiä · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 käyntiä · 11,1%

Kuinka monta ihmistä vierailee Nicolas de Staël -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 2026400600
Elo 20260900
Syy 2026100200

Kuinka paljon huomiota Nicolas de Staël -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Nicolas de Staël -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Millä kielillä Nicolas de Staël on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
ranska10050,0%
italia10050,0%

Kuinka monta käyntiä Nicolas de Staël saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
to 24 Syy100
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok100
la 3 Lok0
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok100
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Nicolas de Staël

Mitkä Nicolas de Staël -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

Honfleur on sijalla yksi 700 vierailulla (39% kaikista Nicolas de Staël -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 4 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Nicolas de Staël -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Nicolas de Staël sai yhteensä 2 300 käyntikertaa: 600 artistin sivulla ja 1 700 yksittäisillä teoksilla.

Minkä tyyppisiä Nicolas de Staël -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 89% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 50%.