Karl Blossfeldt Katsojat ja katsellut teokset

1865 – 1932

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Karl Blossfeldt sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Karl Blossfeldt: kävijämäärät kertovat

Karl Blossfeldtn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Art Forms in Nature 65, jota on katsottu 200 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 12% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Art Forms in Nature 102 ja Art Forms in Nature 45. Yhteensä 1 700 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 1 500 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 50% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 1 100 käyntiä. Kävijät suosivat Kirkas tasapaino (Valoisuus): 24% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 12%.

Vieraiden ihailemat 10 Karl Blossfeldt -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Karl Blossfeldt -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 käyntiä · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 käyntiä · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 käyntiä · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 käyntiä · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 käyntiä · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 käyntiä · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 käyntiä · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 käyntiä · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 käyntiä · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 käyntiä · 5,9%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Karl Blossfeldt?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 2026200900
Elo 20260200
Syy 20260300

Milloin Karl Blossfeldt -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Karl Blossfeldt suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Mitä kieliä Karl Blossfeldt -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
saksa100100,0%

Kuinka monta käyntiä Karl Blossfeldt saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy100
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok200
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)200
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Karl Blossfeldt

Mitä Karl Blossfeldt -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Art Forms in Nature 65 200 vierailulla, mikä vastaa 12% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Karl Blossfeldt -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

1 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla, 1 500 teoksissa.

Mitkä Karl Blossfeldt teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Kirkas tasapaino (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 24% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 12% luettelosta.