Jules Dupré Yleisö- ja suosiotilastot

1811 – 1889

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Dupré sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Jules Dupré: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Jules Dupré -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli LA FERME: 400 katselukertaa, mikä vastaa 12% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Portrait of Jean-Victor Schnetz ja Forest Landscape. Taiteilija keräsi yhteensä 4 000 käyntiä: 1 300 taiteilijan sivulla ja 2 700 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 250% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 900. Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (85%), puhelimet (10%) ja tabletit (5%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Melankolinen (Tunteen sävy): se muodostaa 57% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 14% taiteilijan valikoimasta.

Jules Dupré -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Jules Dupré -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. LA FERME 1 LA FERME 400 käyntiä · 12,5%
  2. Portrait of Jean-Victor Schnetz 2 Portrait of Jean-Victor Schnetz 300 käyntiä · 9,4%
  3. Forest Landscape 3 Forest Landscape, 1840 200 käyntiä · 6,2%
  4. SOLEIL COUCHANT APRES L'ORAGE 4 SOLEIL COUCHANT APRES L'ORAGE 200 käyntiä · 6,2%
  5. L'abreuvoir et le grand chêne 5 L'abreuvoir et le grand chêne 200 käyntiä · 6,2%
  6. Environs de Southampton 6 Environs de Southampton 200 käyntiä · 6,2%
  7. Le Moulin près de Cayeux sur mer 7 Le Moulin près de Cayeux sur mer 200 käyntiä · 6,2%
  8. Un orage en mer (fin des années 1880) 8 Un orage en mer (fin des années 1880) 200 käyntiä · 6,2%
  9. Landscape with Cattle at Limousin 9 Landscape with Cattle at Limousin, 1837 100 käyntiä · 3,1%
  10. La petite charrette 10 La petite charrette 100 käyntiä · 3,1%

Kuinka monta ihmistä vierailee Jules Dupré -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260200
Hei 20269002 000
Elo 20262000
Syy 2026200500

Kuinka paljon huomiota Jules Dupré -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Jules Dupré -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Landscape with Cattle at Li…00000000010000
La petite charrette00000000010000
Landscape with Cows000000000000
SOLEIL COUCHANT APRES L'ORA…00000000020000
LA FERME0000000001000100
Forest Landscape00000000020000
Marine000000000000
Oak pool000000000000
LES LANDES000000000000
Portrait de l'artiste00000000010000

Millä laitteilla ihailijat katsovat Jules Dupré?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet3 40085,0%
puhelimet40010,0%
tabletit2005,0%

Millä kielillä Jules Dupré on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
italia100100,0%

Kuinka monta käyntiä Jules Dupré saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy500
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok100
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok100
to 15 Lok100
pe 16 Lok100
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Jules Dupré

Mitkä Jules Dupré -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

LA FERME on sijalla yksi 400 vierailulla (12% kaikista Jules Dupré -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Jules Dupré -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Jules Dupré sai yhteensä 4 000 käyntikertaa: 1 300 artistin sivulla ja 2 700 yksittäisillä teoksilla.

Millä laitteilla keräilijät katsovat Jules Dupré?

Keräilijät katsovat teoksia artistilta Jules Dupré laitteella tietokoneet (85%), puhelimet (10%) ja tabletit (5%); tietokoneet muodostaa 85% käynneistä.

Minkä tyyppisiä Jules Dupré -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Melankolinen (Tunteen sävy): 57% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 14%.