Jean-Louis-Ernest Meissonier Katsojat ja katsellut teokset

1815 – 1891

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jean-Louis-Ernest Meissonier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Jean-Louis-Ernest Meissonier: kävijämäärät kertovat

Jean-Louis-Ernest Meissoniern arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on La Barrikadi, myös Taistelun muisto, jota on katsottu 1 200 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 7% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: The hired assassins ja The Painting Connoisseurs. Yhteensä 17 100 käyntiä, joista 1 600 taiteilijan sivulla ja 15 500 teoksilla. Huomio vähentyi 48% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 12 300 käyntiä. Vieraat selaavat tietokoneet (77%), puhelimet (19%) ja tabletit (4%). Kävijät suosivat Klassinen (Tunnelma): 27% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 11%.

Vieraiden ihailemat 10 Jean-Louis-Ernest Meissonier -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Jean-Louis-Ernest Meissonier -taiteilijan vierailluin teos.

  1. La Barrikadi, myös Taistelun muisto 1 La Barrikadi, myös Taistelun muisto 1 200 käyntiä · 7,1%
  2. The hired assassins 2 The hired assassins 800 käyntiä · 4,7%
  3. The Painting Connoisseurs 3 The Painting Connoisseurs, 1860 700 käyntiä · 4,1%
  4. Ratsuväen kilpi 4 Ratsuväen kilpi 700 käyntiä · 4,1%
  5. Sunday in Poissy 5 Sunday in Poissy, 1850 600 käyntiä · 3,6%
  6. The siege of Paris in 1870 6 The siege of Paris in 1870, 1884 500 käyntiä · 3,0%
  7. Polichinelle 7 Polichinelle, 1860 500 käyntiä · 3,0%
  8. The French Campaign 8 The French Campaign, 1861 400 käyntiä · 2,4%
  9. The Hired Assassins 9 The Hired Assassins, 1852 400 käyntiä · 2,4%
  10. Dragon à cheval portant le manteau en bandoulière 10 Dragon à cheval portant le manteau en bandoulière 400 käyntiä · 2,4%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Jean-Louis-Ernest Meissonier?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20261 10011 200
Elo 20261003 000
Syy 20264001 200

Milloin Jean-Louis-Ernest Meissonier -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Jean-Louis-Ernest Meissonier suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Portrait of Marquesa de Man…00000000010000
The Painting Connoisseurs0000000000400100
Napoleon and his Staff0000000002000100
The siege of Paris in 18700000000004001000
Isaiah00000000020000
The Hired Assassins0000000002000100
Ratsuväen kilpi0000000005001000
1814. Campagne de France (N…00000000010000
Young Man with a Book00000000010000
A Cavalier Time of Louis XI…0000000002000100

Mikä on Jean-Louis-Ernest Meissonier-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet13 20077,2%
puhelimet3 20018,7%
tabletit7004,1%

Mitä kieliä Jean-Louis-Ernest Meissonier -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
italia20033,3%
englanti10016,7%
espanja10016,7%
ranska10016,7%
Chinese10016,7%

Kuinka monta käyntiä Jean-Louis-Ernest Meissonier saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy200
la 26 Syy100
su 27 Syy0
ma 28 Syy100
ti 29 Syy100
ke 30 Syy0
to 1 Lok1 000
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok400
ma 5 Lok100
ti 6 Lok100
ke 7 Lok200
to 8 Lok300
pe 9 Lok0
la 10 Lok500
su 11 Lok100
ma 12 Lok100
ti 13 Lok400
ke 14 Lok (ennuste)100
to 15 Lok (ennuste)700
pe 16 Lok (ennuste)100
la 17 Lok (ennuste)300
su 18 Lok (ennuste)300
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)300
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)900
pe 23 Lok (ennuste)100
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)300
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)400
ke 28 Lok (ennuste)200
to 29 Lok (ennuste)1 000
pe 30 Lok (ennuste)200
la 31 Lok (ennuste)500
su 1 Mar (ennuste)400
ma 2 Mar (ennuste)200
ti 3 Mar (ennuste)500

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Jean-Louis-Ernest Meissonier

Mitä Jean-Louis-Ernest Meissonier -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on La Barrikadi, myös Taistelun muisto 1 200 vierailulla, mikä vastaa 7% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Jean-Louis-Ernest Meissonier -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

17 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 600 taiteilijan sivulla, 15 500 teoksissa.

Mitä laitteita Jean-Louis-Ernest Meissonier -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (77%), puhelimet (19%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 77% käynneistä.

Mitkä Jean-Louis-Ernest Meissonier teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Klassinen (Tunnelma) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 27% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 11% luettelosta.