Antoine Watteau Katsojat ja katsellut teokset

1684 – 1721

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Antoine Watteau sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Antoine Watteau: kävijämäärät kertovat

Antoine Watteaun arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Gilles, jota on katsottu 49 500 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 32% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Pierrot, formerly known as Gilles ja Cythèan Lähtö. Yhteensä 169 500 käyntiä, joista 23 000 taiteilijan sivulla ja 146 500 teoksilla. Huomio vähentyi 45% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 94 100 käyntiä. englanti (29%), korea (13%) ja espanja (6%) ovat vierailijoiden pääasialliset kielet. Vierailijat ovat pääasiassa kotoisin maista: Suomi (11%), Brasilia (9%) ja Etelä-Korea (9%). Vieraat selaavat tietokoneet (55%), puhelimet (38%) ja tabletit (7%). Kävijät suosivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 61% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 26%.

Vieraiden ihailemat 10 Antoine Watteau -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Antoine Watteau -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Gilles 1 Gilles, 1719 49 500 käyntiä · 32,1%
  2. Pierrot, formerly known as Gilles 2 Pierrot, formerly known as Gilles 15 000 käyntiä · 9,7%
  3. Cythèan Lähtö 3 Cythèan Lähtö, 1717 9 500 käyntiä · 6,2%
  4. Embarkation for Cythera 4 Embarkation for Cythera, 1719 2 900 käyntiä · 1,9%
  5. Neljän tanssijan juhla 5 Neljän tanssijan juhla, 1713 1 900 käyntiä · 1,2%
  6. The Judgment of Paris 6 The Judgment of Paris, 1718 1 800 käyntiä · 1,2%
  7. Cytheran Departure 7 Cytheran Departure, 1717 1 400 käyntiä · 0,9%
  8. Fête Venetsia 8 Fête Venetsia, 1718 1 300 käyntiä · 0,8%
  9. The Portal of Valenciennes 9 The Portal of Valenciennes, 1710 1 300 käyntiä · 0,8%
  10. The Music Lesson 10 The Music Lesson, 1719 1 300 käyntiä · 0,8%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Antoine Watteau?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261002 600
Hei 20267 90086 200
Elo 20265 30041 500
Syy 20269 70016 200

Milloin Antoine Watteau -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Antoine Watteau suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Gilles0000000010017 20026 8004 700
Cythèan Lähtö0000000004 1002 3001 900
Cytheran Lähtö000000000700100200
Otsikko ruotsiksi: Kärleksl…000000000200500100
Maalaistanssi000000000500100300
Meeting in the Open Air000000001005000300
Italian Comedians0000000003001000
Embarking to Cythera000000001006002000
Fête Venetsia0000000000100600
Pierrot Content000000000400300400

Mikä on Antoine Watteau-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet93 10054,9%
puhelimet64 00037,8%
tabletit12 4007,3%

Mitä kieliä Antoine Watteau -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
englanti3 20028,8%
korea1 40012,6%
espanja7006,3%
portugali7006,3%
venäjä7006,3%
slovakia7006,3%
suomi5004,5%
italia5004,5%
arabia4003,6%
saksa4003,6%

Kuinka monta käyntiä Antoine Watteau saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 27 Syy1 900
ma 28 Syy2 000
ti 29 Syy1 500
ke 30 Syy1 400
to 1 Lok2 800
pe 2 Lok1 100
la 3 Lok1 500
su 4 Lok1 500
ma 5 Lok1 400
ti 6 Lok1 100
ke 7 Lok1 000
to 8 Lok1 600
pe 9 Lok2 100
la 10 Lok1 200
su 11 Lok1 500
ma 12 Lok1 600
ti 13 Lok1 200
ke 14 Lok1 200
to 15 Lok1 100
pe 16 Lok2 500
la 17 Lok3 000
su 18 Lok (ennuste)1 700
ma 19 Lok (ennuste)1 800
ti 20 Lok (ennuste)1 300
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)1 900
pe 23 Lok (ennuste)2 000
la 24 Lok (ennuste)2 000
su 25 Lok (ennuste)1 700
ma 26 Lok (ennuste)1 800
ti 27 Lok (ennuste)1 300
ke 28 Lok (ennuste)1 300
to 29 Lok (ennuste)1 900
pe 30 Lok (ennuste)2 000
la 31 Lok (ennuste)2 000
su 1 Mar (ennuste)1 700
ma 2 Mar (ennuste)1 800
ti 3 Mar (ennuste)1 300
ke 4 Mar (ennuste)1 300
to 5 Mar (ennuste)1 900
pe 6 Mar (ennuste)2 000
la 7 Mar (ennuste)2 000

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Antoine Watteau

Mitä Antoine Watteau -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Gilles 49 500 vierailulla, mikä vastaa 32% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Antoine Watteau -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

169 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 23 000 taiteilijan sivulla, 146 500 teoksissa.

Mitä laitteita Antoine Watteau -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (55%), puhelimet (38%) ja tabletit (7%); tietokoneet muodostaa 55% käynneistä.

Mitä kieliä Antoine Watteau -taiteilijan ihailijat käyttävät?

englanti (29%), korea (13%) ja espanja (6%); englanti kattaa 29% kävijöistä.

Mitkä Antoine Watteau teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 61% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 26% luettelosta.