Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ivan Milev Lalev sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Ivan Milev Lalev: kävijämäärät kertovat
Ivan Milev Lalevn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Decor, jota on katsottu 500 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 71% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Our Mothers are Always Dressed in Black (All Souls ja Gadulka Player. Yhteensä 900 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 400 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 67% välillä Syy 2026–Lok 2026. Lok 2026 houkutteli suurimman yleisön: 500 käyntiä. Kävijät suosivat Mystinen (Tunnelma): 71% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 25%.
Vieraiden ihailemat 3 Ivan Milev Lalev -teosta
Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Ivan Milev Lalev -taiteilijan vierailluin teos.
Milloin ihailijat vierailevat sivulla Ivan Milev Lalev?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
0
Elo 2026
100
0
Syy 2026
0
300
Lok 2026
400
100
Milloin Ivan Milev Lalev -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Ivan Milev Lalev -taiteilijan teoksista ihailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Mystinen
25,0%
71,4%
Dramaattinen
25,0%
14,3%
Nostalginen
25,0%
14,3%
Maanläheinen
25,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Eteerinen
25,0%
71,4%
Dramaattinen
25,0%
14,3%
Melankolinen
25,0%
14,3%
Melankolinen
25,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
75,0%
28,6%
Pehmeä valoisuus
25,0%
71,4%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
0,0%
0,0%
Hienovaraiset värit
50,0%
28,6%
Tasapainoisen pehmeä
50,0%
71,4%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
0,0%
0,0%
Tasapainoinen
100,0%
100,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,0%
Pehmeä
25,0%
14,3%
Tasapainoinen
0,0%
0,0%
Voimakas
50,0%
14,3%
Lausunto
25,0%
71,4%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
25,0%
14,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
25,0%
71,4%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
50,0%
14,3%
Yhtenäinen väripaletti
0,0%
0,0%
Mitkä ovat Ivan Milev Lalev suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Decor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
Gdualar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gadulka Player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Our Mothers are Always Dres…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mitä kieliä Ivan Milev Lalev -taiteilijan ihailijat puhuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tiedot taulukossa
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
300
60,0%
bulgaria
200
40,0%
Kuinka monta käyntiä Ivan Milev Lalev saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
Päivä
Käynnit
to 15 Lok
200
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
100
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
100
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
200
ke 4 Mar
0
to 5 Mar (ennuste)
100
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Ivan Milev Lalev
Mitä Ivan Milev Lalev -teoksia vierailijat avaavat eniten?
Eniten katsottu teos on Decor 500 vierailulla, mikä vastaa 71% osuutta katseluista. Yläpuolella on 3 sijoitusta.
Kuinka suuri on Ivan Milev Lalev -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?
900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla, 400 teoksissa.
Mitkä Ivan Milev Lalev teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?
Mystinen (Tunnelma) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 71% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 25% luettelosta.