Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Grão Vasco sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Grão Vasco: yleisö lyhyesti
Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Grão Vasco -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Adoration of the Magi: 800 katselukertaa, mikä vastaa 50% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Baptism of Christ ja Calvary. Taiteilija keräsi yhteensä 2 200 käyntiä: 1 200 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski 25% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Syy 2026, jolloin vierailuja oli 800. Vieraat suosivat tyyliä Tasapainoinen (Värin voimakkuus): se muodostaa 62% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 18% taiteilijan valikoimasta.
Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 5 Grão Vasco -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.
Kuinka monta ihmistä vierailee Grão Vasco -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
400
200
Elo 2026
100
100
Syy 2026
300
500
Lok 2026
400
200
Kuinka paljon huomiota Grão Vasco -taiteilijan kankaat saavat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
72,7%
76,9%
Elegantti
4,5%
23,1%
Klassinen
9,1%
0,0%
Seesteinen
9,1%
0,0%
Mystinen
4,5%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Hengellinen
63,6%
84,6%
Melankolinen
13,6%
15,4%
Melankolinen
22,7%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
78,8%
87,5%
Pehmeä varjo
21,2%
12,5%
Pehmeä valoisuus
0,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
39,4%
25,0%
Hienovaraiset värit
48,5%
25,0%
Tasapainoisen pehmeä
12,1%
50,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
81,8%
37,5%
Tasapainoinen
18,2%
62,5%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
21,2%
0,0%
Pehmeä
36,4%
25,0%
Tasapainoinen
15,2%
12,5%
Voimakas
15,2%
50,0%
Lausunto
12,1%
12,5%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
24,2%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
12,1%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
15,2%
18,8%
Vahva väriyhtenäisyys
48,5%
81,2%
Yhtenäinen väripaletti
0,0%
0,0%
Mitkä Grão Vasco -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Grão Vasco on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
33,3%
ranska
100
33,3%
portugali
100
33,3%
Kuinka monta käyntiä Grão Vasco saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
100
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
200
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
100
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
500
to 5 Mar
200
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
200
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
500
to 12 Mar (ennuste)
200
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
200
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
600
to 19 Mar (ennuste)
200
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
200
ti 24 Mar (ennuste)
100
ke 25 Mar (ennuste)
700
to 26 Mar (ennuste)
200
Usein kysytyt kysymykset artistista Grão Vasco
Mitkä Grão Vasco -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Adoration of the Magi on sijalla yksi 800 vierailulla (50% kaikista Grão Vasco -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Grão Vasco -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Grão Vasco sai yhteensä 2 200 käyntikertaa: 1 200 artistin sivulla ja 1 000 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisiä Grão Vasco -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?
He suosivat Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 62% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 18%.