Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gillis Mostaert sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Gillis Mostaert: yleisö lyhyesti
Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Gillis Mostaert -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Scene of War and Fire: 300 katselukertaa, mikä vastaa 38% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Landscape with the Flight into Egypt ja Netherlandish Household. Taiteilija keräsi yhteensä 1 200 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 700 yksittäisten teosten sivuilla. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 800. Vieraat suosivat tyyliä Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): se muodostaa 50% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 7% taiteilijan valikoimasta.
Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 5 Gillis Mostaert -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.
Kuinka monta ihmistä vierailee Gillis Mostaert -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
100
Hei 2026
500
300
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
300
Kuinka paljon huomiota Gillis Mostaert -taiteilijan kankaat saavat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
20,0%
50,0%
Seesteinen
40,0%
33,3%
Levollinen
20,0%
16,7%
Nostalginen
20,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
40,0%
50,0%
Melankolinen
40,0%
50,0%
Seesteinen
20,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
50,0%
87,5%
Pehmeä varjo
40,0%
0,0%
Pehmeä valoisuus
6,7%
12,5%
Kirkas tasapaino
3,3%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
40,0%
50,0%
Hienovaraiset värit
36,7%
25,0%
Tasapainoisen pehmeä
20,0%
25,0%
Selkeä värikylläisyys
3,3%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
88,9%
100,0%
Tumma
5,6%
0,0%
Neutraalit sävyt
5,6%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
60,0%
50,0%
Tasapainoinen
40,0%
50,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
13,3%
0,0%
Pehmeä
26,7%
37,5%
Tasapainoinen
16,7%
50,0%
Voimakas
23,3%
0,0%
Lausunto
20,0%
12,5%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
13,3%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
6,7%
50,0%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
46,7%
37,5%
Yhtenäinen väripaletti
33,3%
12,5%
Mitkä Gillis Mostaert -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Gillis Mostaert on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Gillis Mostaert saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
200
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
300
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
100
to 22 Lok (ennuste)
200
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
200
to 29 Lok (ennuste)
200
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
200
to 5 Mar (ennuste)
200
Usein kysytyt kysymykset artistista Gillis Mostaert
Mitkä Gillis Mostaert -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Scene of War and Fire on sijalla yksi 300 vierailulla (38% kaikista Gillis Mostaert -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Gillis Mostaert -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Gillis Mostaert sai yhteensä 1 200 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 700 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisiä Gillis Mostaert -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?
He suosivat Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 50% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 7%.