Frans Hals Katsojat ja katsellut teokset

1580 – 1666

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frans Hals sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frans Hals: kävijämäärät kertovat

Frans Halsn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Nauraava ratsastaja, jota on katsottu 900 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 4% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: The Meagre Company (detail) ja Juusto Poika. Yhteensä 27 000 käyntiä, joista 4 800 taiteilijan sivulla ja 22 200 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 120% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 20 400 käyntiä. Chinese (21%), espanja (18%) ja italia (9%) ovat vierailijoiden pääasialliset kielet. Vieraat selaavat tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%). Kävijät suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 25% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 14%.

Vieraiden ihailemat 10 Frans Hals -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Frans Hals -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Nauraava ratsastaja 1 Nauraava ratsastaja, 1624 900 käyntiä · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 käyntiä · 3,7%
  3. Juusto Poika 3 Juusto Poika 700 käyntiä · 2,9%
  4. Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa 4 Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa, 1633 600 käyntiä · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 käyntiä · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 käyntiä · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 käyntiä · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 käyntiä · 1,6%
  9. Miestä hattuna 9 Miestä hattuna, 1660 400 käyntiä · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 käyntiä · 1,6%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Frans Hals?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20264001 400
Hei 20262 20018 200
Elo 20265001 000
Syy 20261 7001 600

Milloin Frans Hals -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Frans Hals suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Nauraava ratsastaja0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Mikä on Frans Hals-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet23 70087,8%
puhelimet3 10011,5%
tabletit2000,7%

Mitä kieliä Frans Hals -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
Chinese70021,2%
espanja60018,2%
italia3009,1%
korea3009,1%
englanti2006,1%
ranska2006,1%
liettua2006,1%
hollanti2006,1%
tšekki1003,0%
kroatia1003,0%

Kuinka monta käyntiä Frans Hals saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
la 26 Syy300
su 27 Syy900
ma 28 Syy200
ti 29 Syy700
ke 30 Syy0
to 1 Lok200
pe 2 Lok300
la 3 Lok200
su 4 Lok100
ma 5 Lok100
ti 6 Lok300
ke 7 Lok200
to 8 Lok100
pe 9 Lok100
la 10 Lok400
su 11 Lok200
ma 12 Lok100
ti 13 Lok300
ke 14 Lok400
to 15 Lok1 400
pe 16 Lok800
la 17 Lok (ennuste)500
su 18 Lok (ennuste)700
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)700
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)900
pe 23 Lok (ennuste)700
la 24 Lok (ennuste)500
su 25 Lok (ennuste)700
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)800
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)1 000
pe 30 Lok (ennuste)700
la 31 Lok (ennuste)600
su 1 Mar (ennuste)800
ma 2 Mar (ennuste)300
ti 3 Mar (ennuste)800
ke 4 Mar (ennuste)400
to 5 Mar (ennuste)1 100
pe 6 Mar (ennuste)800

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Frans Hals

Mitä Frans Hals -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Nauraava ratsastaja 900 vierailulla, mikä vastaa 4% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Frans Hals -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

27 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 4 800 taiteilijan sivulla, 22 200 teoksissa.

Mitä laitteita Frans Hals -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%); tietokoneet muodostaa 88% käynneistä.

Mitä kieliä Frans Hals -taiteilijan ihailijat käyttävät?

Chinese (21%), espanja (18%) ja italia (9%); Chinese kattaa 21% kävijöistä.

Mitkä Frans Hals teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Pehmeä varjo (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 25% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 14% luettelosta.