Eugène Carrière Yleisö- ja suosiotilastot

1849 – 1906

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eugène Carrière sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Eugène Carrière: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Eugène Carrière -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 katselukertaa, mikä vastaa 7% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Head of a Woman ja Nelly Carrière. Taiteilija keräsi yhteensä 5 800 käyntiä: 1 800 taiteilijan sivulla ja 4 000 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 225% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 000. Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (83%), puhelimet (14%) ja tabletit (3%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Vaimea (Värikylläisyys): se muodostaa 33% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 20% taiteilijan valikoimasta.

Eugène Carrière -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Eugène Carrière -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. Louis Henri Devillez dans son atelier 1 Louis Henri Devillez dans son atelier 300 käyntiä · 6,7%
  2. Head of a Woman 2 Head of a Woman, 1900 200 käyntiä · 4,4%
  3. Nelly Carrière 3 Nelly Carrière, 1903 200 käyntiä · 4,4%
  4. L'enfant à la soupière 4 L'enfant à la soupière 200 käyntiä · 4,4%
  5. Marguerite Carrière 5 Marguerite Carrière 200 käyntiä · 4,4%
  6. Maternité à l'homme en noir 6 Maternité à l'homme en noir 200 käyntiä · 4,4%
  7. Mother and Child reading 7 Mother and Child reading 200 käyntiä · 4,4%
  8. Portrait de femme 8 Portrait de femme 200 käyntiä · 4,4%
  9. PAYSAGE AVEC LAC 9 PAYSAGE AVEC LAC 200 käyntiä · 4,4%
  10. Portrait of Pablo Casals 10 Portrait of Pablo Casals, 1903 100 käyntiä · 2,2%

Kuinka monta ihmistä vierailee Eugène Carrière -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 20267003 300
Elo 20260400
Syy 20261 000300

Kuinka paljon huomiota Eugène Carrière -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Eugène Carrière -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Portrait of Pablo Casals00000000010000
The First Communion000000000000
Child at Table000000000000
Meditation000000000000
The Pianist00000000010000
Maternity000000000000
L'enfant à la soupière00000000020000
Portrait of His Daughter, L…000000000000
Self-Portrait000000000000
Arsène Carriere00000000000100

Millä laitteilla ihailijat katsovat Eugène Carrière?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 80082,8%
puhelimet80013,8%
tabletit2003,4%

Millä kielillä Eugène Carrière on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
venäjä50062,5%
bulgaria10012,5%
englanti10012,5%
puola10012,5%

Kuinka monta käyntiä Eugène Carrière saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
to 24 Syy200
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy200
ma 28 Syy200
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok200
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok100
la 10 Lok300
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)100
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)100
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)100
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Eugène Carrière

Mitkä Eugène Carrière -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

Louis Henri Devillez dans son atelier on sijalla yksi 300 vierailulla (7% kaikista Eugène Carrière -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Eugène Carrière -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Eugène Carrière sai yhteensä 5 800 käyntikertaa: 1 800 artistin sivulla ja 4 000 yksittäisillä teoksilla.

Millä laitteilla keräilijät katsovat Eugène Carrière?

Keräilijät katsovat teoksia artistilta Eugène Carrière laitteella tietokoneet (83%), puhelimet (14%) ja tabletit (3%); tietokoneet muodostaa 83% käynneistä.

Minkä tyyppisiä Eugène Carrière -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Vaimea (Värikylläisyys): 33% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 20%.