Ernst Ludwig Kirchner Katsojat ja katsellut teokset

1880 – 1938

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ernst Ludwig Kirchner sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Ernst Ludwig Kirchner: kävijämäärät kertovat

Ernst Ludwig Kirchnern arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Viisi naista kadulla, jota on katsottu 4 400 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 4% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Naisten katukuva ja Street, Berlin. Yhteensä 120 200 käyntiä, joista 5 400 taiteilijan sivulla ja 114 800 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 99% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 81 300 käyntiä. portugali (26%), englanti (11%) ja italia (11%) ovat vierailijoiden pääasialliset kielet. Vieraat selaavat tietokoneet (84%), puhelimet (13%) ja tabletit (2%). Kävijät suosivat Tumma (Väripaletti): 51% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 28%.

Vieraiden ihailemat 10 Ernst Ludwig Kirchner -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Viisi naista kadulla 1 Viisi naista kadulla, 1914 4 400 käyntiä · 3,6%
  2. Naisten katukuva 2 Naisten katukuva 3 700 käyntiä · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2 600 käyntiä · 2,1%
  4. Judgement of Paris 4 Judgement of Paris 2 300 käyntiä · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2 200 käyntiä · 1,8%
  6. Hans Frischin muotokuva 6 Hans Frischin muotokuva, 1917 2 100 käyntiä · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1 900 käyntiä · 1,5%
  8. Kadonneet ihmiset kaupungissa 8 Kadonneet ihmiset kaupungissa, 1914 1 800 käyntiä · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1 500 käyntiä · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1 500 käyntiä · 1,2%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Ernst Ludwig Kirchner?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20263003 900
Hei 20261 40079 900
Elo 20261 40010 200
Syy 20262 30020 800

Milloin Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Ernst Ludwig Kirchner suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Judgement of Paris0000000001 000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Punainen torni Halle'ssa0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Rhätische Bahn, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet101 50084,4%
puhelimet15 70013,1%
tabletit3 0002,5%

Mitä kieliä Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
portugali1 20026,1%
englanti50010,9%
italia50010,9%
hollanti50010,9%
espanja4008,7%
saksa3006,5%
ranska3006,5%
puola2004,3%
venäjä2004,3%
Chinese2004,3%

Kuinka monta käyntiä Ernst Ludwig Kirchner saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
su 27 Syy1 200
ma 28 Syy1 400
ti 29 Syy900
ke 30 Syy2 300
to 1 Lok1 400
pe 2 Lok1 100
la 3 Lok900
su 4 Lok2 900
ma 5 Lok1 000
ti 6 Lok2 000
ke 7 Lok3 000
to 8 Lok2 000
pe 9 Lok1 400
la 10 Lok2 100
su 11 Lok1 800
ma 12 Lok2 200
ti 13 Lok2 900
ke 14 Lok2 700
to 15 Lok1 900
pe 16 Lok2 400
la 17 Lok1 600
su 18 Lok (ennuste)2 700
ma 19 Lok (ennuste)2 100
ti 20 Lok (ennuste)2 700
ke 21 Lok (ennuste)3 700
to 22 Lok (ennuste)2 500
pe 23 Lok (ennuste)2 300
la 24 Lok (ennuste)2 100
su 25 Lok (ennuste)3 100
ma 26 Lok (ennuste)2 400
ti 27 Lok (ennuste)3 000
ke 28 Lok (ennuste)4 200
to 29 Lok (ennuste)2 800
pe 30 Lok (ennuste)2 600
la 31 Lok (ennuste)2 400
su 1 Mar (ennuste)3 400
ma 2 Mar (ennuste)2 600
ti 3 Mar (ennuste)3 300
ke 4 Mar (ennuste)4 600
to 5 Mar (ennuste)3 000
pe 6 Mar (ennuste)2 800
la 7 Mar (ennuste)2 600

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Ernst Ludwig Kirchner

Mitä Ernst Ludwig Kirchner -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Viisi naista kadulla 4 400 vierailulla, mikä vastaa 4% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

120 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 5 400 taiteilijan sivulla, 114 800 teoksissa.

Mitä laitteita Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (84%), puhelimet (13%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 84% käynneistä.

Mitä kieliä Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan ihailijat käyttävät?

portugali (26%), englanti (11%) ja italia (11%); portugali kattaa 26% kävijöistä.

Mitkä Ernst Ludwig Kirchner teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Tumma (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 51% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 28% luettelosta.