Cyril Mount Yleisö- ja suosiotilastot

1920 – 2013

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Cyril Mount sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Cyril Mount: yleisö lyhyesti

Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Cyril Mount -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 katselukertaa, mikä vastaa 40% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 ja Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Taiteilija keräsi yhteensä 900 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus laski 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 700. Vieraat suosivat tyyliä Pehmeä valoisuus (Valoisuus): se muodostaa 60% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 22% taiteilijan valikoimasta.

Cyril Mount -taiteilijan 4 katsotuinta kangasmaalausta

Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 4 Cyril Mount -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.

  1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 käyntiä · 40,0%
  2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 käyntiä · 20,0%
  3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 käyntiä · 20,0%
  4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 käyntiä · 20,0%

Kuinka monta ihmistä vierailee Cyril Mount -sivulla kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026300400
Elo 202600
Syy 20262000
Lok 202600

Kuinka paljon huomiota Cyril Mount -taiteilijan kankaat saavat?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Cyril Mount -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
Guns of the 11th Field Regi…000000000000
Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
El Oudref Observation Post,…000000000000
Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
'Our Final Gun Position, Me…000000000000
'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

Millä kielillä Cyril Mount on luettu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Cyril Mount saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok100
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar0
ma 2 Mar0
ti 3 Mar0
ke 4 Mar0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)0
la 21 Mar (ennuste)0
su 22 Mar (ennuste)0
ma 23 Mar (ennuste)0
ti 24 Mar (ennuste)0
ke 25 Mar (ennuste)0

Usein kysytyt kysymykset artistista Cyril Mount

Mitkä Cyril Mount -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE on sijalla yksi 200 vierailulla (40% kaikista Cyril Mount -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 4 katsotuimman teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Cyril Mount -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Cyril Mount sai yhteensä 900 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla.

Minkä tyyppisiä Cyril Mount -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?

He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 60% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 22%.