Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Mellan sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Claude Mellan: yleisö lyhyesti
Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Claude Mellan -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli Face of Christ on Saint Veronica: 200 katselukertaa, mikä vastaa 50% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Face of Christ (detail) ja Portrait of Louis XIV as a Child. Taiteilija keräsi yhteensä 900 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisten teosten sivuilla. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 800. Vieraat suosivat tyyliä Pehmeä valoisuus (Valoisuus): se muodostaa 100% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 33% taiteilijan valikoimasta.
Claude Mellan -taiteilijan 3 katsotuinta kangasmaalausta
Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 3 Claude Mellan -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.
Kuinka monta ihmistä vierailee Claude Mellan -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
500
300
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
100
Kuinka paljon huomiota Claude Mellan -taiteilijan kankaat saavat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasvalintoja Claude Mellan vierailijat tekevät?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Levollinen
33,3%
50,0%
Elegantti
33,3%
50,0%
Seesteinen
33,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
33,3%
50,0%
Hengellinen
33,3%
50,0%
Melankolinen
33,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
8,3%
0,0%
Pehmeä valoisuus
33,3%
100,0%
Kirkas tasapaino
50,0%
0,0%
Valoisa
8,3%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
83,3%
100,0%
Hienovaraiset värit
8,3%
0,0%
Tasapainoisen pehmeä
0,0%
0,0%
Selkeä värikylläisyys
8,3%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
63,6%
50,0%
Monokromaattinen
18,2%
50,0%
Tumma
9,1%
0,0%
Maanläheinen
9,1%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
58,3%
50,0%
Tasapainoinen
33,3%
50,0%
Voimakas
8,3%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
33,3%
25,0%
Pehmeä
33,3%
50,0%
Tasapainoinen
0,0%
0,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Lausunto
33,3%
25,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
16,7%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
8,3%
0,0%
Yhtenäinen väripaletti
75,0%
100,0%
Mitkä Claude Mellan -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hérodiade portant la tête d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Claude Mellan on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
italia
200
50,0%
espanja
100
25,0%
ranska
100
25,0%
Kuinka monta käyntiä Claude Mellan saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
100
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
100
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
200
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
100
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
200
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
100
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
300
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
100
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
300
Usein kysytyt kysymykset artistista Claude Mellan
Mitkä Claude Mellan -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Face of Christ on Saint Veronica on sijalla yksi 200 vierailulla (50% kaikista Claude Mellan -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 3 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Claude Mellan -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Claude Mellan sai yhteensä 900 käyntikertaa: 500 artistin sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisiä Claude Mellan -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?
He suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 100% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 33%.