Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Caspar Netscher sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Caspar Netscher: yleisö lyhyesti
Viimeisen kahdenksan kuukauden aikana Caspar Netscher -taiteilijan katsotuin kangas WahooArt.com -palvelussa oli A musical party: 400 katselukertaa, mikä vastaa 16% taiteilijan teoksiin kohdistuneesta huomiosta. Sitä seuraavat Portrait of Mary Stuart II ja Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Taiteilija keräsi yhteensä 3 100 käyntiä: 1 100 taiteilijan sivulla ja 2 000 yksittäisten teosten sivuilla. Kiinnostus kasvaa: käynnit lisääntyivät 200% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Yleisö katsoo teoksia tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) -laitteilla. Vieraat suosivat tyyliä Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): se muodostaa 40% käynneistä, vaikka kyseiset kankaat ovatkin vain 18% taiteilijan valikoimasta.
Viimeisen kahdennentoista kuukauden todellisten käyntimäärien perusteella nämä ovat ne 10 Caspar Netscher -teosta, joita keräilijät avaavat useimmin WahooArt.com-sivustolla.
Kuinka monta ihmistä vierailee Caspar Netscher -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
100
Hei 2026
700
1 200
Elo 2026
0
200
Syy 2026
0
200
Lok 2026
300
300
Kuinka paljon huomiota Caspar Netscher -taiteilijan kankaat saavat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
40,8%
27,8%
Ylellinen
30,6%
22,2%
Klassinen
16,3%
22,2%
Elegantti
10,2%
22,2%
Romanttinen
2,0%
5,6%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
30,6%
16,7%
Melankolinen
16,3%
33,3%
Rauhallinen
20,4%
5,6%
Pohtiva
12,2%
11,1%
Romanttinen
12,2%
5,6%
Melankolinen
2,0%
22,2%
Vaikuttava
4,1%
5,6%
Salaperäinen
2,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
80,0%
100,0%
Pehmeä varjo
14,0%
0,0%
Pehmeä valoisuus
4,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
2,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
72,0%
52,0%
Hienovaraiset värit
18,0%
40,0%
Tasapainoisen pehmeä
8,0%
8,0%
Selkeä värikylläisyys
2,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
88,9%
100,0%
Neutraalit sävyt
5,6%
0,0%
Tumma
2,8%
0,0%
Monokromaattinen
2,8%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
88,0%
96,0%
Tasapainoinen
12,0%
4,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
32,0%
32,0%
Pehmeä
28,0%
32,0%
Tasapainoinen
10,0%
0,0%
Voimakas
16,0%
24,0%
Lausunto
14,0%
12,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
14,0%
20,0%
Tasapainoinen harmonia
14,0%
12,0%
Vahva väriyhtenäisyys
46,0%
52,0%
Yhtenäinen väripaletti
26,0%
16,0%
Mitkä Caspar Netscher -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla ihailijat katsovat Caspar Netscher?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
2 800
90,3%
puhelimet
300
9,7%
Millä kielillä Caspar Netscher on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
saksa
100
50,0%
italia
100
50,0%
Kuinka monta käyntiä Caspar Netscher saa päivittäin ja mitä seuraavaksi on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
100
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
100
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
100
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
200
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
100
pe 6 Mar
100
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
100
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
200
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
200
pe 27 Mar (ennuste)
0
Usein kysytyt kysymykset artistista Caspar Netscher
Mitkä Caspar Netscher -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
A musical party on sijalla yksi 400 vierailulla (16% kaikista Caspar Netscher -teoksia katsoneista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Caspar Netscher -taiteilijaa sivustolla WahooArt.com?
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana Caspar Netscher sai yhteensä 3 100 käyntikertaa: 1 100 artistin sivulla ja 2 000 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla keräilijät katsovat Caspar Netscher?
Keräilijät katsovat teoksia artistilta Caspar Netscher laitteella tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%); tietokoneet muodostaa 90% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Caspar Netscher -taiteilijan kankaita vierailijat suosivat?
He suosivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 40% käynneistä, kun taas katalogissa osuus on 18%.