Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andre Giroux sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Andre Giroux: kävijämäärät kertovat
Andre Girouxn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Ruins in the Roman Campagna, jota on katsottu 200 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 33% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) ja Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Yhteensä 600 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 400 teoksilla. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 500 käyntiä. Kävijät suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 83% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 38%.
Vieraiden ihailemat 4 Andre Giroux -teosta
Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Andre Giroux -taiteilijan vierailluin teos.
Milloin ihailijat vierailevat sivulla Andre Giroux?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
100
400
Elo 2026
100
0
Syy 2026
0
0
Lok 2026
0
0
Milloin Andre Giroux -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Andre Giroux -taiteilijan teoksista ihailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Nostalginen
33,3%
66,7%
Seesteinen
33,3%
33,3%
Romanttinen
33,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Melankolinen
33,3%
66,7%
Seesteinen
33,3%
33,3%
Dramaattinen
33,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
15,4%
16,7%
Pehmeä varjo
38,5%
83,3%
Pehmeä valoisuus
30,8%
0,0%
Kirkas tasapaino
7,7%
0,0%
Valoisa
7,7%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
23,1%
0,0%
Hienovaraiset värit
53,8%
83,3%
Tasapainoisen pehmeä
15,4%
16,7%
Selkeä värikylläisyys
7,7%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
77,8%
100,0%
Neutraalit sävyt
11,1%
0,0%
Pastellisävyt
11,1%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
30,8%
16,7%
Tasapainoinen
61,5%
83,3%
Voimakas
7,7%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,0%
Pehmeä
0,0%
0,0%
Tasapainoinen
38,5%
33,3%
Voimakas
15,4%
33,3%
Lausunto
46,2%
33,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
7,7%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
0,0%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
53,8%
66,7%
Yhtenäinen väripaletti
38,5%
33,3%
Mitkä ovat Andre Giroux suosituimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mitä kieliä Andre Giroux -taiteilijan ihailijat puhuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Andre Giroux saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
Päivä
Käynnit
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Andre Giroux
Mitä Andre Giroux -teoksia vierailijat avaavat eniten?
Eniten katsottu teos on Ruins in the Roman Campagna 200 vierailulla, mikä vastaa 33% osuutta katseluista. Yläpuolella on 4 sijoitusta.
Kuinka suuri on Andre Giroux -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?
600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla, 400 teoksissa.
Mitkä Andre Giroux teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?
Pehmeä varjo (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 83% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 38% luettelosta.