Ambroise Louis Garneray Katsojat ja katsellut teokset

1783 – 1857

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ambroise Louis Garneray sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Ambroise Louis Garneray: kävijämäärät kertovat

Ambroise Louis Garnerayn arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on COMBAT NAVAL, jota on katsottu 600 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 14% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: Pirate Ship ja Confiance Kent Fight. Yhteensä 5 700 käyntiä, joista 2 200 taiteilijan sivulla ja 3 500 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 200% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 4 100 käyntiä. Vieraat selaavat tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%). Kävijät suosivat Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 70% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 42%.

Vieraiden ihailemat 10 Ambroise Louis Garneray -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Ambroise Louis Garneray -taiteilijan vierailluin teos.

  1. COMBAT NAVAL 1 COMBAT NAVAL 600 käyntiä · 13,6%
  2. Pirate Ship 2 Pirate Ship 600 käyntiä · 13,6%
  3. Confiance Kent Fight 3 Confiance Kent Fight 500 käyntiä · 11,4%
  4. Peche De La Baleine 4 Peche De La Baleine 500 käyntiä · 11,4%
  5. Naval Battle Of Navarino 5 Naval Battle Of Navarino 300 käyntiä · 6,8%
  6. La pêche à la morue 6 La pêche à la morue 200 käyntiä · 4,5%
  7. The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October 7 The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800 200 käyntiä · 4,5%
  8. Naval Battle Of Augusta 8 Naval Battle Of Augusta 200 käyntiä · 4,5%
  9. Episode of the Battle of Navarino, 20th October 9 Episode of the Battle of Navarino, 20th October 200 käyntiä · 4,5%
  10. Attacking a 'Right' Whale and Cutting In 10 Attacking a 'Right' Whale and Cutting In 200 käyntiä · 4,5%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Ambroise Louis Garneray?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20261 3002 800
Elo 2026200200
Syy 2026700500

Milloin Ambroise Louis Garneray -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Ambroise Louis Garneray suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Bataille navale nocturne, P…000000000000
La pêche à la morue00000000010000
The Turet, Cutter Of The St…000000000000
Episode of the Battle of Na…00000000020000
Combat naval devant Agosta…000000000000
Confiance Kent Fight00000000050000
Shad Fishing000000000000
Cherbourg Took The Roule Mo…000000000000
Napoleon elbe000000000000
Jean de Bethencourt , Norma…000000000000

Mikä on Ambroise Louis Garneray-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 60080,7%
puhelimet1 10019,3%

Mitä kieliä Ambroise Louis Garneray -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
ranska40044,4%
espanja20022,2%
korea20022,2%
englanti10011,1%

Kuinka monta käyntiä Ambroise Louis Garneray saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy200
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok100
ma 5 Lok100
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok200
pe 9 Lok100
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok200
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)100
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)100
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)100
pe 6 Mar (ennuste)0

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Ambroise Louis Garneray

Mitä Ambroise Louis Garneray -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on COMBAT NAVAL 600 vierailulla, mikä vastaa 14% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Ambroise Louis Garneray -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

5 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 200 taiteilijan sivulla, 3 500 teoksissa.

Mitä laitteita Ambroise Louis Garneray -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%); tietokoneet muodostaa 81% käynneistä.

Mitkä Ambroise Louis Garneray teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Tasapainoinen (Värin voimakkuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 70% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 42% luettelosta.