Adriaen Brouwer Katsojat ja katsellut teokset

1605 – 1638

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Brouwer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Adriaen Brouwer: kävijämäärät kertovat

Adriaen Brouwern arvostetuin teos WahooArt.com-palvelussa on Feeling, jota on katsottu 500 kertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä vastaa 11% kaikista näkymistä. Seuraavaksi vuorossa: The Smokers ja In the Tavern. Yhteensä 5 200 käyntiä, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 teoksilla. Kiinnostus kasvaa 83% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 houkutteli suurimman yleisön: 3 500 käyntiä. Vieraat selaavat tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%). Kävijät suosivat Melankolinen (Tunteen sävy): 32% heidän vierailuistaan, kun taas luettelo kattaa 0%.

Vieraiden ihailemat 10 Adriaen Brouwer -teosta

Jokainen alla oleva sijoitus heijastaa WahooArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sija 1 on Adriaen Brouwer -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 käyntiä · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 käyntiä · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 käyntiä · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 käyntiä · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 käyntiä · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 käyntiä · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 käyntiä · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 käyntiä · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 käyntiä · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 käyntiä · 2,1%

Milloin ihailijat vierailevat sivulla Adriaen Brouwer?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20268002 700
Elo 20260600
Syy 2026200900

Milloin Adriaen Brouwer -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Adriaen Brouwer suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Mikä on Adriaen Brouwer-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 70090,4%
puhelimet5009,6%

Mitä kieliä Adriaen Brouwer -taiteilijan ihailijat puhuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
tšekki20066,7%
saksa10033,3%

Kuinka monta käyntiä Adriaen Brouwer saa päivässä ja mitä seuraavaksi tapahtuu?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy100
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok100
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)100
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)100
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)300
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)100
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)300
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)100

Mitä vierailijat kysyvät teoksesta Adriaen Brouwer

Mitä Adriaen Brouwer -teoksia vierailijat avaavat eniten?

Eniten katsottu teos on Feeling 500 vierailulla, mikä vastaa 11% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Adriaen Brouwer -taiteilijan yleisö WahooArt.com-palvelussa?

5 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 000 taiteilijan sivulla, 4 200 teoksissa.

Mitä laitteita Adriaen Brouwer -taiteilijan ihailijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%); tietokoneet muodostaa 90% käynneistä.

Mitkä Adriaen Brouwer teokset vastaavat parhaiten kävijöiden mieltymyksiä?

Melankolinen (Tunteen sävy) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 32% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 0% luettelosta.